Proč se Kylie Jenner bojí, že zůstane sama bez svého přítele Travise Scotta?

19. prosince 2017 12:54
Jak to bude až Kylie Jenner porodí? Zůstane sama?

ČTI TAKÉ: Tajemství Camily Cabello: Proč by si přála zůstat celý život dítětem?

Kylie Jenner a Travis Scoot

Kylie Jenner čeká své první dítě a podle dostupných zdrojů je z průběhu těhotenství docela zoufalá. Prý pořád sedí osamělá ve svém domě v Hollywoodu a nudí se. Uvědomuje si, že jí mateřství a následné dítě může ohrozit její dobře rozjetou kariéru mediální hvězdičky, ale že je docela velká pravděpodobnost, že zůstane s dítětem sama  bez své přítele Travise Scott.

„Kylie si začíná uvědomovat, že by s dítětem mohla zůstat sama. Když se poprvé dozvěděla, o tom, že čeká Travisovo dítě, měla romantické představy o tom, jak budou jako rodina šťastní. Travis ale nyní není tak blízko, jak by potřebovala a realita neodpovídá jejím očekáváním,“ říká zdroj.

Modelka si prý uvědomuje, že je velká možnost, že zůstane s dítětem sama, ale přestože jí to mrzí, je s tím v pohodě a smířená. „Kylie to zažila u své sestry Kourtney Kardashian, která zůstala s dítětem bez svého přítele Scotta Disicka. Kylie má pocit, že to s pomocí své rodiny zvládne, přesto ale doufá, že Travis bude aktivním rodičem. Nicméně jestliže už teď není Travis s ní, obává se, kolik času s ní stráví až se dítě narodí. Je prý velká možnost, že Travis nebude ani u porodu,“ přiznává zdroj z okolí slavné rodiny.

Kylie Jenner

Kylie začala s Travisem chodit v dubnu a otěhotněla už v červnu. „To není úplně správné načasování pro založení smysluplného vztahu, natož pak rodiny,“ pokračuje. Se svým bývalým přítelem Tygou chodila tři roky a opravdu ho milovala. Rozešli se jen měsíc předtím než začala chodit s Travisem.

Kylie sice pořád zprávy o tom, že je těhotná, nepotvrdila, ale od září vychází minimálně ze svého domu a schovává se před světem. Přesto jsme pár fotek těhotné Kylie viděli a podle nás je v očekávání na sto procent. Přes všechny její obavy se nemůžeme dočkat až dítě uvidíme.

ČTI TAKÉ: To zvládneš doma! Vyrob si svoje oblíbené perníčkové latté!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:54 středa 18. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 18
  LOVE
 • 16
  FAIL
 • 14
  LOL
 • 12
  OMG
 • 11
  WTF
 • 10
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART