Proč se Emma Watson rozešla se svým super chytrým přítelem?

27. listopadu 2017 11:55
Hermiona z Harryho Pottera se rozešla se svým klukem.

ČTI TAKÉ: Sourozenecké duo Marcus & Martinus je jednou z největších norských senzací posledních let!

Emma Watson s přítelem Williamem

Herečka Emma Watson a její přítel William Knight, se kterým chodila skoro dva roky, se prý rozešli. A vypadá to, že s o deset let starším mužem už herečka není pěkně dlouho. Rozešli se v tichosti, oba dva prý měli jiné názory na společný život.

Naposledy spolu byli viděni 25. října na hudebním představení Hamilton na Brodwayi. Podrobnosti o rozchodu nejsou, protože oba dva si rádi udržují svůj soukromý život. Emma i William absolvovali Brownovu univerzitu, William má ještě titul z univerzity Princeton a z Columbia Business School a s Hollywoodem nemá nic společného, což je přesně to, co Emmě ty roky vyhovovalo.

Přestože má William tolik titulů je jasné, že Emmě to přestalo stačit. Herečka nedávno omezila i sdílení svých soukromých fotek. „Nemůžu mluvit o mém příteli a pak čekat, že lidé nebudou chtít vidět naše společné fotky,“ svěřila se časopisu Vanity Fair v únoru.

@oursharedshelf's March & April book is #WomenWhoRunWiththeWolves by Clarissa Pinkola Estes 

Příspěvek sdílený Emma Watson (@emmawatson),

„Všimla jsem si, že když v Hollywoodu s někým chodíte, dostane se do vaší filmové propagace a je součást toho cirkusu, přestože nemá s Hollywoodem nic společného,“ dodala herečka. Doufáme tedy, že je teď už šťastná a že si najde někoho, kdo bude plně vyhovovat jejím představám.

ČTI TAKÉ: Slavné youtuberky Gabi a Niki slaví další úspěch! Kolik odběratelů sleduje jejich kanál?

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:55 úterý 27. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 32
  LOVE
 • 18
  WTF
 • 17
  SUPER
 • 13
  OMG
 • 12
  LOL
 • 10
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART