Proč modelka Kendall Jenner nemluví o svém vztahu s basketbalistou?

13. července 2018 18:06
Krásná Kendall o svém soukromí hodně nerada mluví a dokazuje to i ve vztahu s úspěšným basketbalistou.

Kráska si vyhlédla basketbalistu

Modelka Kendall Jenner už pár týdnů randí s basketbalistou NBA Benem Simmonsem, ale ani jeden z nich o svém vztahu veřejně nemluví. Zdroj z okolí páru řekl, že v tomhle se Kendall hodně liší od svých sester. Co si budeme povídat, Kim, Kylie i ostatní z klanu Kardashian - Jenner na sebe  prásknou první poslední.

 „Upřímně řečeno, Kendall nechce, aby lidé mluvili o tom s kým chodí a velmi si svůj osobní život chrání,“ uvedl zdroj. Kendall a Ben byli spolu poprvé viděni v květnu v hotelu v Beverly Hills. Od té doby spolu byli i v New Yorku či Los Angeles a dokonce se mluvili i o tom, že spolu žijí. 

S novým přítelem nechce být viděna

Kendall nesnáší pozornost a je velmi naštvaná, že se její vztah provalil,“ dodává zdroj. Přesto minulý týden zaznamenal pár menší krizi. Dvojice potkala Benovu bývalou přítelkyni v klubu a Ben jí potom měl následně psát zprávy. Ani jeden se k tomu veřejně nevyjádřili a i přes to spolu vyrazili na společný piknik, kde měla být i Khloe Kardashian. 

Kendall nechce být s novou láskou viděna

Kendall oproti loňskému roku ubrala hodně práce a udělala si pauzu. Potřebuje si odpočinout a trávení času s Benem jí v tom hodně pomáhá,“ přiznal zdroj. Snad se dá Kendall opět brzy dohromady a o svém vztahu se jednou vyjádří. 

ČTI TAKÉ:  15 RAD, JAK SI ZPŘÍJEMNIT PONDĚLÍ! NA ZAČÁTEK TÝDNE SE BUDEŠ TĚŠIT!

Kendall randí s úspěšným basketbalistou

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:06 sobota 10. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • 22
  LOVE
 • 21
  LOL
 • 19
  SUPER
 • 18
  WTF
 • 17
  FAIL
 • 17
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART