Kendall Jenner přiznala, že mívá noční záchvaty paniky! Proč nemohla jako dítě vyrazit jen tak na pláž?

12. ledna 2018 10:10
Kendall Jenner se v aktuálním rozhovoru rozhodla být upřímná ohledně svého dětství i současnosti... Jaké to je být jednou z nejsledovanějších holek na světě?

ČTI TAKÉ: Lili Reinhart z Riverdale přiznala: „Díky úzkostem chodím už roky k terapeutům a beru prášky!“

Kendall Jenner

Modelka Kendall Jenner má na svém kontě další titulní stranu. Tentokrát lednového čísla amerického vydání Harper´s Bazaaru, kde se rozmluvila například o svém dětství a o tom, jaké to je být supermodelkou teď a jaké to bylo před dvaceti lety.

„Mluvila jsem o tom s Cindy Crawford, která se modelingu věnuje už hrozně dlouho. Mám pocit, že sociální média mají na módu velký vliv. Mnoho agentur vás vybírá jen podle Instagramu a vlastně dneska už žádnou agenturu, která vás zastupuje mít vůbec nemusíte,“ přiznává modelka.

„Ale stále musíte samozřejmě chodit na všechny castingy, musíte se setkávat s nejlepšími fotografy, musíte na sobě hodně pracovat, abyste se někam dostali. Někdy pracuji i dvanáct hodin denně,“ komentuje situaci modelka. Kendall také dodává, že si mnoho lidí myslí, že měla výjimečné dětství, ona ale tvrdí, že bylo úplně obyčejné a normální, stejné jako měli její vrstevníci.

2018! Harper’s Bazaar @harpersbazaarus & @solvesundsbostudio

Příspěvek sdílený Kendall (@kendalljenner),„Měla jsem docela normální dětství. Chodila jsem až do 10 třídy klasicky do školy, v 11 a 12 třídě jsem se učila doma, ale stále jsem vídala své staré přátelé. Nechodila jsem na plesy, což mě trochu mrzí. A taky to, že jsem nemohla jen tak jít do Disneylandu, nebo na veřejnou pláž. Jít jen tak na pláž by bylo taaak krásné,“ zasnila se modelka.

Dokonce ale přiznala, že ze své slávy občas mívá záchvaty úzkosti. „Občas se probudím uprostřed noci a mám záchvat paniky. Kde mám začít a co všechno musím udělat?,“ říká Kendall a dodává, že si myslí, že svět potřebuje více lásky, aby byl veselejší.

„Přála bych si, abych mohla všem lidem na světě poslat lásku. Když čtete si strašné věci na Internetu, je velmi těžké zůstat pozitivní, ale já se o to neustále budu snažit,“ uzavírá modelka.

ČTI TAKÉ: Umí si ze sebe udělat srandu! Za koho se převlékla hvězda Upířích deníků Nina Dobrev?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:10 sobota 12. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 38
  LOVE
 • 19
  SUPER
 • 17
  OMG
 • 16
  LOL
 • 16
  WTF
 • 15
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART