Proč nedostal Justin Bieber svou cenu Grammy za Despacito?

1. února 2018 21:26
Justinova cena Grammy dorazila omylem někomu jinému! Komu?

ČTI TAKÉ: Ceny Anděl 2017: Šanci mají Mirai, Bára Poláková, Logic i Debbi!

Justin Bieber

Tak trochu se předpokládalo, že Justin Bieber dorazí na letošní udílení cen Grammy a střihne si přímo na pódiu hit Despacito společně s Luisem Fonsim a Daddym Yankeem! Umělci byli nominováni hned ve třech kategoriích. Justin pak dopomohl k tomu, aby skladba byla v remixu s ním vydaná i v USA.

Justin ale nedokázal na Grammy vystoupit a vypadá to, že ho k tomu nepřemluvilo ani vítězství v latinsko-amerických cenách Grammy, které se udělovaly v loňském roce na podzim. Justin oznámil, že na cenách Grammy se zkrátka neukáže, dokud neudělá novou hudbu!

TEST: Znáš dobře Kovyho? Vyzkoušej našich 20 otázek a zjisti to!

Gramofonek pro Justina dokonce skončil nečekaně u úplně jiného majitele! Producent zpěváka Marca Anthonyho - Carlos Escalona Cruz sdílel na svém Instagramu fotku s popiskem: „Tohle je nejzábavnější způsob, jak začít nový rok. Cenu za hit Despacito neposlali Justinovi, ale mně, producentovi Marca Anthonyho!“ napsal se smíchem producent Carlos. 

Ano, Louis Fonsi si sice pro cenu došel, ale Justin ne a tak mu cenu měli poslat. Místo jemu jí ale omylem poslali producentovi Marca Anthonyho, který byl nominován ve stejné kategorii. Chudák Justin, kdyby si pro cenu došel, nemusel na ní čekat a nemusel se teď divit, kde vlastně jeho gramofonek putuje.

To ale nic nemění na tom, že to vyznívá tak, že si ceny neváží. Právě kvůli tomu, že si pro ní sám nedorazil. Samotný Louis Fonsi se k tomu nijak nevyjadřoval, ale zajisté ho musí mrzet, že Justin trofej za megahit nechce.

Now I know what Love is

Příspěvek sdílený Justin Bieber (@justinbieber),

„Samozřejmě, že jsem pozvánku poslal i Justinovi, je součástí nominace, pomáhal písni růst a jsem pyšný na práci, kterou udělal. Jsem za něj velmi vděčný, je to dobrý přítel a dobrý člověk, takže doufejme, že budeme moci společně oslavit úspěch,“ řekl samotný Louis Fonsi. 

ČTI TAKÉ: Liam Payne z 1D si chce pořídit zámek! Čeká s Cheryl dalšího potomka?

Justin Bieber s maminkou

Justin Bieber a Selena Gomez

MASHUP 2017

Despacito

Luis Fonsi, Daddy Yankee - Despacito (Remix Audio) ft. Justin Bieber

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:26 pátek 1. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 49
  LOVE
 • 20
  LOL
 • 19
  OMG
 • 17
  WTF
 • 16
  SUPER
 • 16
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART