Proběhl soud s útočníkem (17), který plánoval teroristický útok na koncertě Justina Biebera!

21. listopadu 2017 12:24
Pro desetitisíce Justinových fanoušků, kteří vyrazili na jeho koncert ve Walesu mohl skončit tento den opravdu tragicky, stejně jako v případě útoku na koncertě Ariany Grande...

ČTI TAKÉ: JUSTIN BIEBER A SELENA GOMEZ PLÁNUJÍ SPOLEČNÉ BYDLENÍ A DVOJITOU SVATBU!

Justin Bieber

30. června 2017 se mohla stát další tragédie. Tentokrát na koncertě Justina Biebera na stadiónu Pricipality. Sedmnáctiletý útočník, který chtěl bojovat ve jménu Islámského státu a jehož jméno policie díky jeho nízkému věku nemůže zveřejnit, plánoval obdobný teroristický útok, který se udál v květnu tohoto roku na koncertě Ariany Grande v Manchesteru. Atentátník se tam tehdy neodpálil přímo v koncertní hale, ale v předsálí, kde se prodávají trička a kde jsou umístěny například stánky s jídlem a toalety.

Teroristický útok na koncertě Ariany Grande v Manchesteru

Během soudního šetření vyšlo najevo, že mladík vyhledával na internetu před koncertem všechny možné informace o zabezpečení místa, kde se koncert odehrával, policie našla kladivo, nůž a podezřelé poznámky přímo v jeho batohu. Jedna z vět v jeho „poznámkách“ zněla: „Najížděj do nevěřících autem“ a další například: „Bodej ty, kteří nevěří v Alláha do krku“...

Sedmnáctiletý obviněný řekl, že se seznámil na Instagramu s někým, kdo mu řekl, že je třeba bojovat a že se díky tomu dostane do ráje. Sám si ale prý útok rozmyslel a nůž a kladivo měl prý sice u vstupu na koncert u sebe, ale rozhodně nechtěl nikomu ublížit. Aha.

Koncert naštěstí proběhl v poklidu, k žádnému neštěstí nedošlo a sedmnáctileté „neviňátko“ se připravuje na mnoho dalších soudních stání, protože tenhle mladík je světe div se obviněn už z celkem čtyř případů spojených s terorismem.

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:24 středa 21. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 72
  OMG
 • 22
  WTF
 • 16
  LOL
 • 14
  FAIL
 • 13
  LOVE
 • 11
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART