Přítelkyně Zayna Malika modelka Gigi Hadid trpí vzácnou chorobou!

15. února 2018 10:49
Krásná topmodelka se svěřila, že trpí vzácnou chorobou, díky které je tak hubená!

ČTI TAKÉ: Jak připravovala Dakota Johnson své tělo pro natáčení Padesáti odstínů?

Gigi Hadid

Gigi Hadid

Gigi Hadid udělala významné prohlášení. Fanoušci spekulovali, co se s přítelkyní Zayna Malika děje, protože poslední dobou byla viděna hodně unavená a mnohým připadalo, že hodně zhubla. 

Pro ty z vás, kterým připadá, že se moje tělo hodně změnilo, máte pravdu - a já mám vysvětlení. V sedmnácti letech mi byla diagnostikována hypotyreóza“ (snížená činnost štítné žlázy), napsala modelka nedávno na své sociální sítě. 

Během posledních několika let jsem ale byla dobře léčená a mohla jsem se vyvarovat mnoha příznaků. Mezi ně patří extrémní únava, metabolické problémy či schopnost těla zadržovat vedu. 

Byla jsem součástí léčebného procesu, který mi pomohl udržet mou štítnou žlázu v pořádku. Stres a hodně cestování může ovlivnit tělo, ale já jsem vždycky jedla tak, aby se mé tělo cítilo dobře. Možná jsem příliš hubená, ale upřímně, pro mě je důležité hlavně být zdravá. Stále se učím pracovat se svým tělem,“ napsala upřímně modelka.

Nemusím nikomu vysvětlovat, jak a proč vypadá moje tělo tak, jak vypadá, ale nevyhovuje mi, že mám splňovat nějaký ideál krásy. Nehodnotím ostatní, tak nechci, aby někdo hodnotil mě,“ dodala. Modelka promluvila též o sociálních sítích, kde jí chybí více empatie druhých.

KVÍZ: Poznej filmy a seriály podle obrázku! Odkud pochází 20 fotek?

Nikdy nevíte celý příběh, ale je dobré využít svých možností a energie a pomoci ostatním,“ svěřila se. Modelka má hodně ostrý názor na ideál krásy a rozhodně si o sobě nemyslí, že patří mezi dokonalé krásky. Přiznává, že má stehna i zadek, které nejsou podle jejích představ, ale nenechá si nikdy od nikoho diktovat, jak by měla vypadat.

Gigi přiznala, že od roku 2016 už nemá tak silné příznaky choroby: „Ztratila jsem sice nějaký tuk, ale snažím se mít větší svaly. Hodně hraju volejbal a boxuju a je jasné, že stres mě může hodně ovlivňovat, ale snažím se, aby se mé tělo cítilo dobře,“ ukončila svou zpověď modelka. Uvidíme, jak se Gigi bude dařit dál a držíme jí i jejímu klukovi Zaynovi palce!

ČTI TAKÉ: ZOH 2018:Seznam se sedmnáctiletým vítězem Redem Gerardem!

Gigi Hadid pro Tommy Hilfiger

Gigi Hadid pro Tommy Hilfiger

Gigi Hadid pro Tommy Hilfiger

Gigi Hadid pro Tommy Hilfiger

Selena Gomez / Zayn Malik a Gigi Hadid

ČTI TAKÉ: Šílený trend z Japonska! Holky schválně nosí menší spodní prádlo!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:49 pátek 15. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 48
  OMG
 • 26
  LOVE
 • 19
  SUPER
 • 16
  LOL
 • 13
  WTF
 • 13
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART