Příběh se šťastným koncem! Bezdomovec zaplatil za dívku benzín, ona mu za to sehnala byt a práci!

26. listopadu 2017 12:11
Dívka měla problémy s autem. Pomoc přišla od nečekaného člověka, kterýmu následně pomohla i ona.

ČTI TAKÉ: Který z těhle krasavců je nejvíc sexy? Channing, Adam, Chris nebo Dwayne? Hlasuj!

Bezdmovec pomohl dívce v nesnází, ona mu pomohla najít byt a práci.

Minulý rok v říjnu mířila Kate McClure do Philadelphie, aby zde navštívila svého přítele. Cestou ale měla drobnou nehodu, uprostřed silnice jí došel benzín a ona se rozhodla dojít na nejbližší čerpací stanici pro barel s benzínem. V tu chvíli se ale potkala s bezdomovcem Johnym, který celou situaci sledoval.

Johny jí řekl, aby se vrátila k autu a o několik minut později se vrátil s barelem benzínu. Zaplatil za to svých posledních dvacet dolarů, jen kvůli tomu, aby jí pomohl. Setkání mělo na Kate velký vliv.

„Johny mě nepožádal o žádné peníze a já mu nemohla ani nic dát, protože jsem u sebe žádnou hotovost neměla. O pár dnů později jsem se ale vrátila k místu, kde žil, zaplatila mu za benzín jsem mu bundu, rukavice, klobouk a teplé ponožky. Kdykoliv ho vidím, dám mu pár dolarů,“ říká dívka. Bezdomovec si ale s dívkou vybudoval přátelský vztah a svěřil se jí se svým snem.

Mít někdy trvalou adresu, aby si mohl najít práci. Kate se rozhodla mu se svým přítelem Markem pomoct a založili organizaci GoFundMe, aby pro něj získali 10 000 dolarů ke splnění jeho snu. Za pouhých 12 dní získali 225 000 dolarů, které darovalo více než 7500 lidí.

„Opravdu věřím, že všechny peníze pomohou Johnymu a dalším ke splnění jejich snů. Děkuji za vaši pomoct,“ napsala Kate na stránku GoFundMe.

ČTI TAKÉ: Australská umělkyně tvoří superhrdinky! Jak dlouho jí trvala vytvořit kopie Wonder Woman?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:11 pondělí 26. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 153
  LOVE
 • 47
  SUPER
 • 19
  WTF
 • 18
  OMG
 • 14
  LOL
 • 13
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART