Přestal kouřit a teď se k tomu vrátil? Nevadí Liamu Paynovi kouřit před synem?

21. srpna 2017 11:39
Proč Liam Payne opět kouří, když před pěti měsíci přestal?

ČTI TAKÉ: Herečka z Hunger Games se skoro nahá objevila na fotkách v časopisu Vogue!

Liam Payne se synem a přítelkyní.

Liam Payne se zřejmě vrátil ke svým starým, ale špatným zvykům. Hvězda One Direction byl nedávno viděn v baru s cigaretou v ruce, přestože prý před pěti měsíci přestal kouřit. „Přestal jsem kouřit a je to to nejlepší rozhodnutí, co jsem udělal. Jakmile se mi narodil syn, zjistil jsem, že nechci před svým synem kouřit. Můj život již není jen můj, takže jsem se rozhodl nekouřit,“ svěřil se Liam radiu Kiss FM.

Fanoušci z jeho rozhodnutí byli opravdu nadšení a někteří se prý svěřili, že by chtěli, aby jejich otcové udělali ten samý krok a přestali kouřit. „Kouření je opravdu těžké. Mému tátovi je 57 a vůbec nemůže přestat,“ napsal na Twitter jeden fanoušek.

Running around London again today with @zedd  Video coming soon... 

Příspěvek sdílený Liam Payne (@liampayne),Ted se Liam ukázal v cigaretou v ruce a je jasné, že fanoušci z něj nebudou nadšení. Kouření není zdravé nejen pro jeho zdraví, ale také pro zdraví jeho okolí a Liam navíc vypadal, že chce opravdu přestat.

Fotky Liama byli pořízeny na Trafalgar Square, když natáčel klip k písničce Get Low, takže je možné, že kouří jen když není u syna. Ale doufejme, že se rozhodne a opět se svého špatného zlozvyku zbaví.

Like father like son.❤️#yeezy #fatherandson

Příspěvek sdílený Liam Payne (@liampayne),

Vodafone YOU FEST 2017

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:39 úterý 19. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 56
  LOVE
 • 22
  FAIL
 • 17
  OMG
 • 14
  SUPER
 • 14
  WTF
 • 13
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART