Přes noc hvězdou. Seznam se s talentovanou Grace Vanderwaal!

13. dubna 2018 15:32
Tohle jméno musíš znát: Grace Vanderwaal!

ČTI TAKÉ: Nejhorší řidič na planetě. Muž neopatrnou jizdou způsobil mnoho nehod!

Grace Vanderwaal

Tohle jméno je zatím velký objev a moc se o téhle mladé dívce neví, ale jsme si jistí, že to nebude dlouho trvat a z Grace Vanderwaal bude velká hvězda. Ve dvanácti letech získala první místo v Amerika hledá talent 2016 a její kariéra stoupá stále výš.

Rodiče jí vždy podpořili

Tak mladá dívka, jako je Grace by to bez svých rodičů nedotáhla moc daleko. David a Tina Vanderwaal svou talentovanou dceru neskutečně podporovali a naučili jí vystupovat před hodně lidmi. Grace tak na pódiu působí neskutečně profesionálně.

Rodiče jí vždy podpořili

Milující sourozenci

Grace má ohromné štěstí, že její nejlepší kamarádi jsou její dva starší sourozenci. Sestra Olivia je o tři roky starší a Jacob o čtyři, ale oba svou úžasnou sestru nade všechno milují. Jacob studuje vysokou školu, která Grace podporovala i během soutěže.

Její sestra je její nejlepší kamarádka

Umí na ukulele

Grace bez ukulele? Nemožné, už si jí bez tohoto nástroje neumíme představit. První ukulele si Grace koupila sama už v jedenácti letech a není se čemu divit, že je považována za další Taylor Swift.

Bez ukulele nevyjde z domu

Hvězdou už odmalička

První písničky si dívka dokázala složit už ve třech letech, ale asi si nikdy nemyslel, že o devět let později se Grace stane nejoblíbenějším mladým talentem v USA. Přes noc se Grace stala hvězdou a internetovým fenoménem. Nedivíme se.

ČTI TAKÉ: Bude svatba? Taylor Swift a Joe Alwyn možná shánějí zásnubní prsten!

Grace VanderWaal - Clearly

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:32 sobota 11. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 45
  LOVE
 • 13
  LOL
 • 12
  SUPER
 • 10
  FAIL
 • 10
  OMG
 • 8
  WTF
Foto

A81n66t27o71n20i10n B45e79r36n65h25a31r78d14t

Grace vydala EP a vloni na podzim i LP, je skladatelkou a textařkou, získala řadu ocenění, je aktivní v charitě, v listopadu 2017 a únoru 2018 představila vlastní turné po městech USA "Just Beginin" k vydanému LP (všechny koncerty beznadějně vyprodány), nyní od června na turné s Imagine Dragons jako host s vlastním programem, 40 koncertů na velkých kulturních stáncích. Zde uvedená Clearly je předělaná píseň z r.72 s novým textem, který Grace napsala. Na VEVO jsou její další videa, na YT záznamy koncertů. Grace je také modelkou a scénáristkou svých videí. Její hlas je velmi emotivní, její texty jsou srovnávány s B.Dylanem. Je naprosto osobitá, jak v mluvě, tak při koncertech, nepoužívá autotune a je schopná produkovat vlastní písně i akusticky, kde vynikne její schopnost vyjadřovat syrové emoce, od radosti po vnitřní smutek. Má vlastní styl, ale je mnohdy srovnávána se SIA nebo Taylor Swift, případně Janis Joplin. Má také širokou fanouškovskou základnu od dětí po staré kmety a dámy.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART