Děsivé! Přeměna v lidského Kena je dokonána! Rodrigo Alves si nechal odstranit čtyři žebra!

25. ledna 2018 10:06
Lidský Ken Rodrigo Alves se rozhodl, že se změní v plastového panáčka. Jeho cesta je už téměř u konce.

ČTI TAKÉ: Hvězdné dvojice, které bývaly přáteli s výhodami! Friendly sex a celebrity!

Rodrigo Alves

Živý Ken

Chce vypadat jako známá figurka Ken a bohužel se mu to i daří. Lidský Ken Rodrigo Alves je známý po celém světě, je milovníkem plastických operací a touží po tom být „dokonalý“. Nedávno si dokonce nechal odstranit čtyři žebra, aby mohl nosit upnuté oblečení a měl užší pas. V televizní show ale přiznal, že chtěl mít vyjmuto celkem šest žeber, ale žádný lékař mu tuto operaci nechtěl udělat. 

Odstraněné kusy žeber


„Navštívil jsem tři lékaře. Dva v Evropě a jednoho v Americe a všichni mi říkali, že si mohu nechat odstranit jen čtyři žebra. Vybral jsem si toho nejlepšího a jsem velmi šťastný,“ říká Rodrigo. „Když jsem chtěl nosit blejzry, vždy jsem si k tomu musel vzít sako. Nechal jsem si odstranit čtyři žebra, abych mohl dýchat a zároveň nosit blejzry,“ libuje si a dodává, že je se sebou nyní naprosto spokojený.

ZÁBAVNÝ FILMOVÝ KVÍZ! 20 OTÁZEK NA TÉMA 50 ODSTÍNŮ! JSI OPRAVDOVÝ FANOUŠEK?„Je mi 34 let, v červenci mi bude 35. Byla to dlouhá cesta, ale jsem nyní konečně šťastný a spokojený s tím, jak vypadám. Chtěl jsem vyniknout. Miluji to jak vypadám a miluji sám sebe!,“ přiznává. Alves podstoupil celkem 60 kosmetických operací a dal za ně více než 508 tisíc liber! No... paráda!

ČTI TAKÉ: Drsné! 10 kluků a holek se svěřilo, v jakou chvíli se odmilovali od svých lásek a rozhodli se rozejít!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:06 pátek 25. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 215
  WTF
 • 39
  FAIL
 • 37
  LOL
 • 29
  OMG
 • 19
  SUPER
 • 16
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART