Překvapivá zpráva! Co má Zayn Malik se Selenou Gomez? A co na to asi říká Gigi?

25. ledna 2018 14:47
To je ale překvapení!

ČTI TAKÉ: TOP 10 pop hitů roku 2008! Od Taylor Swift a Pussycat Dolls až k Miley Cyrus, Lady Gaga a Katy Perry!

Zayn Malik to dal dohromady se Selenou Gomez

Vypadá to, že Zayn Malik se rozhodl zpívat duety se svými krásnými kolegyněmi - zpěvačkami. Jak jinak si vysvětlit, že by teď měl spolupracovat na remaku filmu Aladdin se Selenou Gomez? 

Nutno dodat, že ani jeden z nich zatím informaci nepotvrdil ani nevyvrátil. Informaci vypustil na svém Twitter účtu fanoušek vystupující spravující účet Selena Gomez Source.

„Selena Gomez a Zayn Malik budou společně pracovat na skladbě k připravovanému filmu Aladdin,“ napsal. Ani jeden ze zmiňovaných to ale nepotvrdil, přesto je to informace, která je hodně zajímavá. A myslíme si, že by píseň slavila úspěch. Určitě stejně tak velký jako píseň od Ariany Grande a Johna Legenda z filmu Kráska a zvíře!

UDĚLEJ SI KVÍZ: 20 OTÁZEK O HEREČCE A ZPĚVAČCE MILEY CYRUS! VÍŠ O NÍ VŠECHNO?Selena má k Zaynovi navíc hodně blízko, protože její nejlepší kamarádka Taylor Swift s ním spolupracovala na songu I Don’t Wanna Live Forever, který zazněl ve filmu Padesát odstínů temnoty. Samozřejmě spolu spolupracovat nemusí a jeden z těch důvodů se jmenuje Gigi Hadid, přítelkyně zpěváka.

Selena totiž začala se svým ex The Weekendem chodit jen několik dní poté, co rapper ukončil svůj vztah se sestrou krásné modelky a je možné, že Gigi nechce, aby její kluk spolupracoval s holkou, která chodila s chlápkem, který její sestře zlomil srdce...

Uvidíme, jak s informací naloží jeden z interpretů či společnost Disney. Ta v červenci loňského roku potvrdila obsazení nového Aladdina.

Aladdin má oficiální premiéru naplánovanou na 24. května 2019, tak snad se do té doby dozvíme, kdo se ujme titulní skladby. Zda to bude Zayn a Selena nebo úplně někdo jiný.

ČTI TAKÉ: Louis Tomlinson podpořil nemocnou fanynku darem, díky kterému bude moci poprvé v životě chodit!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:47 pátek 25. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 65
  OMG
 • 31
  LOVE
 • 21
  LOL
 • 17
  WTF
 • 15
  SUPER
 • 15
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART