Překoná žhavá novinka Despacito? Demi Lovato to dala dohromady s Luisem Fonsim! Hit nebo shit? Hlasuj!

18. listopadu 2017 13:12
Demi Lovato se spojila s Luis Fonsi a opět se jedná o pořádnou pecku!

ČTI TAKÉ: Super zpráva pro všechny fanoušky! Muzikál ze střední se dočká pokračování!

Demi Lovato

Portorický zpěvák, stvořitel nesmrtelného Despacita a čerstvý držitel tří latinských Grammy Luis Fonsi vydává ve spolupráci s multiplatinovou písničkářkou nominovanou na Grammy Demi Lovato singl Échame La Culpa. Ten je fúzí dvou úžasných a nezaměnitelných hlasů, které doprovází karibské rytmy smíchané s moderním popem. Demi zpívá jak anglicky, tak španělsky. „Nahrávání s Demi bylo skvělým zážitkem. Hudebně je naprosto perfektní, takže šlo o jednu z nejjednodušších spoluprací. Nejvíce mě ale nadchla její touha zpívat ve španělštině a to, o jak bezchybný výsledek se postarala,“ přibližuje Fonsi.

Videoklip k singlu natáčel Carlos Perez – režisér, který stojí za Despacitem, které se s více než čtyřmi biliony zhlédnutí stalo nejsledovanějším klipem na YouTube, vedlo světové žebříčky celých jedenáct měsíců a pokořilo rekordy v prodeji. Échame La Culpa se natáčelo v Brooklynu v New Yorku. Singl za necelé čtyři dny na YouTube nasbíral téměř 40 milionů zhlédnutí, jeden milion „lajků“ a v kategorii Trendy prozatím drží devátou pozici.

Že by nové Despacito? Luis Fonsi má na kontě už jeden megahit, který ovládl letošní rok a vypadá to, že se blíží k tomu dalšímu. Do duetu si tentokrát pozval krásnou Demi Lovato a nazpívali společně singl, který ukazuje, že sexy zpěvačka hravě zvládá i španělštinu.

Love this pic  @luisfonsi #echamélaculpa

Příspěvek sdílený Demi Lovato (@ddlovato),

Nejen že singl je ve španělštině, Demi ale navíc jako rodilá Španělka vypadá. „Uděláme ten singl ve španělštině,“ řekla Demi v rozhovoru před vydáním singlu.

„V žádném případě ale nechci skončit jako Justin, který zapomněl text k písničce,“ připomněla zpěvačka Justinův trapas, kdy si nebyl schopný vzpomenout na text k písni Despacito, kam nazpíval vokály. Demi se tak na svůj španělský part snad připravila mnohem líp. 

ČTI TAKÉ: Z blondýnky na růžovku. Sexy Perrie Edwards z Little Mix změnila image. Hit nebo shit? Hlasuj!

Luis Fonsi, Demi Lovato - Échame La Culpa

Co říkáš na novinku od Demi a Luise?
Hlasuj 283
Hit!
Hlasuj 135
Shit!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:12 neděle 18. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 42
  SUPER
 • 37
  LOVE
 • 14
  WTF
 • 13
  LOL
 • 12
  FAIL
 • 12
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART