Představitelka Cersei Lannister ze seriálu Hra o trůny prodává svůj krásný dům!

25. července 2017 10:44
Hvězda Hry o trůny Leda Headey nabídla k prodeji svůj místy extravagantní dům v Sherman Oaks za necelé dva miliony dolarů, jak zveřejnil Los Angeles Times.

ČTI TAKÉ: CO ŘEKL CHESTER BENNINGTON Z LINKIN PARK VE SVÉM POSLEDNÍM ROZHOVORU?

Lena Headey

Zrekonstruovaný dům, který je popsán jako „setkání stylu poloviny století a bohémství“, se objevil v loňském říjnovém čísle magazínu Dwell. A je skutečně na hony vzdálený ponurému hradu, odkud vládne její postava v seriálovém hitu HBO.

Game Of Thrones

Byl postaven v roce 1951 jako pětipokojový dům se čtyřmi koupelnami zahrnující plán otevřeného podlaží. Na dvoře je bazén se slanou vodou a krajinu dotváří rostlinstvo odolné vůči suchu, přičemž poblíž bazénu je i venkovní sprcha.

V obývacím pokoji je krb a dřevem obložený strop, zatímco hlavními obytnými prostorami se táhnou dřevěné podlahy vyskládané do vzoru rybí kosti. Kuchyně je pro změnu charakteristická svým modrobílým kachlovým obložením a velkým pultem se sedačkami – dokonalé místo, kde usrkávat víno z poháru a intrikařit proti svým nepřátelům.

Herečka koupila dům v roce 2014 za 790 000 dolarů. Za každou epizodu Hry o trůny, jejíž sedmá řada právě začala být vysílána, si prokazatelně vydělá 1,1 milionu dolarů.

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:44 středa 22. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 25
  SUPER
 • 14
  LOL
 • 12
  WTF
 • 12
  OMG
 • 11
  FAIL
 • 11
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART