Top pecky z předávání cen Anděl! Kdo cenu nepřevzal a jak se radovala Annabelle?

28. dubna 2022 14:16
Ve středu 27. dubna proběhlo udílení cen Anděl. ÓČKO bylo u toho a přináší vám exkluzivní reportáž, ve které jsme vyzpovídali Annabelle, Smacka, Anett X, Paulieho Garanda, Emu Smetanu a další!

Ceny Anděl_Annabelle

Moderace se ujal Martin „Mikýř“ Mikyska, bavič, youtuber, a autor pořadu Mikýřova úžasná pouť internetem, který nepochybně všechny přítomné včetně nás překvapil svým vtipem, humorem a nadhledem. Za zábavné provedení večerem dáváme palec hore! 

„Já furt zpracovávám toho Mikýře, a byl fakt úžasnej...“ Říká Petr Lexa ze skupiny Slza. 

Anett X nám prozradila, proč si myslí, že právě její klip vyhrál zlatou sošku! A co plánuje Annabelle, která vyhrála Objev roku? 

Kdo měl vyhrát Anděla podle Pauliho Garanda nebo podle kluků z kapely O5 a Radeček? Byl Smack před vyhlášením cen Anděl nervózní? Prozradil nám, jak se připravoval na vystoupení a jak musel upravit svůj text.  

Kategorii Rap jsme probrali také třeba s producentem NobodyListen: „Mám hroznou radost z kategorie rap, protože je důstojná, je taková, jaká má bejt!“ 

V kategorii Rock získala Anděla skupina Sněť, která si sice pro cenu došla, ale nakonec si ji nepřevzala. „OSA je „zku***ná věc,“ vysvětlili rockeři svůj postoj. 

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:16 pátek 26. srpna 2022. Anketa je uzavřena.

 • 7
  SUPER
 • 6
  FAIL
 • 5
  LOL
 • 5
  WTF
 • 5
  LOVE
 • 4
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART