PRAVIDLA SOUTĚŽE „Odpověz na dotazník a vyhraj sluchátka!“

2. dubna 2023 15:40
Odpovědí na soutěžní otázku vyjadřuje účastník soutěže dobrovolně svůj výslovný souhlas s těmito pravidly a současně dává svůj výslovný souhlas Pořadateli.

Pravidla soutěže

1. POŘADATEL: Stanice O, a.s.., Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO:26509911

2. NÁZEV SOUTĚŽE: „Odpověz na dotazník a vyhraj sluchátka!“

3. DOBA TRVÁNÍ: 29/3 2018 – 4/4 2018, nebo do nasbírání 600 kompletních dotazníků.

4. PODMÍNKY ÚČASTI V SOUTĚŽI: Účastníkem soutěže se může stát osoba starší 16 let, která je fanouškem oficiálního profilu ÓČKO na sociální síti facebook (https://www.facebook.com/tvocko/?fref=ts) a vyplní dotazníkového šetření. Vyhrává autor 99. dokončeného a současně validně vyplněného dotazníku. V případě, že si výhru nevyzvedne autor 99. vyplněného dotazník, nárok na výhru má autor 100. dokončeného a současně validně vyplněného dotazníku.

5. VÝHRA: 1x sluchátka značky Urbanears Plattan 2 White.

6. OZNÁMENÍ O VÝHŘE: K oznámení o výhře bude použita dotazníková aplikace, kde se uživateli po dokončení zobrazí oznámení o výhře.

7. PŘEDÁNÍ VÝHRY: Pořadatel se zavazuje informovat výherce o jeho výhře okamžitě po dokončení dotazníkového šetření, a to nejdéle do 13. dubna 2018 a následně mu zaslat výhru na jeho korespondeční adresu. V případě technických výpadků je pořadatel povinen výhru zaslat na adresu výherce do 28 dní od oznámení.

8. SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Odpovědí na soutěžní otázku vyjadřuje účastník soutěže dobrovolně svůj výslovný souhlas s pravidly a současně dává svůj výslovný souhlas Pořadateli.

9. DALŠÍ DŮLEŽITÉ PODMÍNKY SOUTĚŽE 

- Účastníci se soutěže účastní s vědomím, že nejsou oprávněni požadovat místo výhry peněžní, ani žádné jiné plnění. Pořadatel tímto není vůči účastníkům soutěže nijak zavázán, účastníci nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele, než na ta, která jsou uvedená v těchto pravidlech. Výhry jsou právně nevymahatelné. 

- Soutěže se nemohou účastnit právnické osoby a zaměstnanci Pořadatele ani jejich rodinní příslušníci. Úplné znění pravidel bude po dobu konání soutěže nepřetržitě k dispozici na www.ocko.tv. 

- Vyobrazení výher na komunikačních materiálech soutěže (letáky, plakáty, webové stránky apod.) jsou jen ilustrační a nemusí vždy odpovídat skutečné podobě výhry.

V Praze dne 29. 03. 2018

ÓČKO

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:40 pondělí 31. července 2023. Anketa je uzavřena.

 • 28
  SUPER
 • 9
  LOL
 • 7
  WTF
 • 7
  OMG
 • 6
  FAIL
 • 6
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART