Přátelé tohoto muže se pozvraceli, když zjistili, z čeho jim připravil večeři!

19. června 2018 17:37
Málokdo odmítne, když by mu někdo zdarma nabídnul tacos - a doma připravené nevyjímaje. Rozmyslí si to ale zřejmě přátelé jednoho muže z amerického státu Idaho, kteří se v rámci pozvání na večeři stali nezáměrnými kanibaly...

ČTI TAKÉ: KVÍZ: ČESKO SLOVENSKÁ SUPERSTAR! CO VÍŠ O PĚVECKÉ TALENTOVÉ SHOW?

Tacos a speciální ingredience

Podle příběhu na Redditu tento uživatel utrpěl v roce 2016 rozsáhlé zranění nohy při nehodě na motocyklu a doktoři mu posléze dovolili si amputovanou končetinu nechat, což je v několika amerických státech povoleno z náboženských důvodů.

KVÍZ SIMPSONOVI! JAK MOC SE VYZNÁŠ V LEGENDÁRNÍM SERIÁLU?

„Vždycky jsme vtipkovali, že lidské maso bychom klidně zkusili, kdyby byla nějaká etická a zdravá možnost. Když tedy přišla taková příležitost, prostě jsem je svolal,“ uvádí muž, který si pozval profesionálního kuchaře a nechal jej připravit fajita tacos obsahující maso z jeho uříznuté nohy.

via GIPHY

Nutno dodat, že ačkoliv bylo jídlo jistě pečlivě dochuceno cibulkami a papričkami, většina pozvaných přátel jej vyplivala a vyzvracela hned poté, co se o původu masa dozvěděli. K chuti nicméně hostitel uvedl, že mu taco z vlastní nohy přišlo „poněkud tužší a žvýkavé, ale chutnalo jako hovězí“.

via GIPHY

NOVÝ KVÍZ: 30 OTÁZEK NA TÉMA SERIÁL ULICE! JSI OPRAVDOVÝ FANOUŠEK?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:37 středa 17. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • 30
  WTF
 • 15
  OMG
 • 12
  FAIL
 • 11
  SUPER
 • 10
  LOL
 • 10
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART