Praha čeká na Eda Sheerana! Jaké bezpečností a organizační opatření čekají návštěvníky koncertu?

1. července 2019 14:32
Stejně jako do Prahy dorazí největší světová hudební hvězda Ed Sheeran, aby tam v neděli a pondělí odehrála dvě vystoupení, míří do metropole desetitisíce diváků, aby si užili největší český koncert dekády. Obě vystoupení 7. a 8. července v Letňanech přinášejí některá organizační a bezpečnostní opatření jak pro návštěvníka, tak pro Pražany.

Ed Sheeran

Vybrali jsme za vás ty nejdůležitější. Důležitou zprávou je i to, že ještě lze koupit vstupenky na vystoupení 8. července 2019 a pořadatelé doporučují s nákupem neotálet. Předprodej a všechny informace návštěvníci najdou na www.edsheeran.cz. Koncert pořádá agentura Charmenko CZ.

OTEVÍRACÍ DOBA AREÁLU

Pořadatelé apelují na návštěvníky koncertu Eda Sheerana, aby vzhledem k vysokému počtu diváků dorazili do areálu s dostatečným časovým předstihem.

Orientační časy, které se mohou změnit:

15:00 otevření areálu

18:45 Zara Larsson

19:45 James Bay

21:00 Ed Sheeran

VSTUP DO AREÁLU

Ed Sheeran a jeho tým zaujímají nekompromisní postoj vůči komukoliv, kdo využívá neetické webové stránky nabízející sekundární prodej vstupenek. I z tohoto důvodu se při vstupu do areálu musí jméno uvedené na vstupence shodovat s předloženým průkazem totožnosti. Návštěvníci koncertu by proto měli mít připravené vstupenky v tištěné podobě hned u vstupu, což zajistí hladký chod odbavení a omezí fronty. V případě zakoupení několika vstupenek na totožné jméno, musí všichni přijít v doprovodu toho, jehož jméno je na vstupence napsáno. Opakovaný vstup nebude možný a po načtení vstupenka pozbývá platnosti.

Plánek koncertu

PARKOVÁNÍ

„Při dopravě na koncert budou muset návštěvníci využít městskou hromadnou dopravu, auty nebude možné dostat se do blízkosti areálu ani zde zaparkovat. I okolní silnice zůstanou přístupné jen pěším,“ říká Michaela Jiráčková z pořádající agentury Charmenko CZ s tím, že areál koncertu se nachází dvě minuty chůze od konečné stanice metra C „Letňany“. „Městská hromadná doprava bude rovněž posílená,“ dodává.

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ

Seznam zakázaných předmětů, s kterými návštěvníkům nebude umožněn vstup:

- DSLR fotoaparáty

- iPady

- Go-Pro kamery

- selfie tyče

- cedule či plakáty většího formátu než A5

- batohy či tašky většího formátu než A5

- profesionální audio/video rekordéry

- zbraně jakéhokoliv druhu

- nože a ostré předměty

- drony či jiná zařízení ovládaná rádiovým signálem

- skleněné předměty

- plechovky

- občerstvení

- pet lahve

- pyrotechnika

- alkohol

- laserová ukazovátka a světla

VSTUPENKY NA MÍSTĚ A PLACENÍ V AREÁLU

Vstupenky na přidaný koncert (8.7.) jsou stále k dispozici na www.edsheeran.cz. Zakoupit je bude možné i na místě před vstupem do areálu. Platba kartou a hotově. V celém areálu pak bude možné platit pouze hotově. Jedinou výjimkou je merchandise stánek, kde lze platit kartou. Pořadatelé upozorňují, že v areálu se nenachází bankomat.

BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP A ZDRAVÍ

Vozíčkářům, kteří zakoupili ztp/p vstupenky, bude vyhrazen speciální sektor. „V poslední době nás kontaktuje velké množství těhotných žen nebo žen s několika měsíčními dětmi a ptají se na přebalovací a kojící prostory. Tyto na místě neplánujeme a znovu opakujeme, že z bezpečnostních důvodů návštěvu koncertu nedoporučujeme těhotným ženám a dětem nízkého věku,“ upozorňují pořadatelé.

Na místě budou přítomni hasiči a záchranná služba.

Další informace najdete v sekci Často kladené otázky na www.edsheeran.cz

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:32 úterý 29. října 2019. Anketa je uzavřena.

 • 27
  SUPER
 • 20
  LOVE
 • 19
  LOL
 • 18
  WTF
 • 16
  FAIL
 • 16
  OMG
Foto

H72o28l65l21y S19a14n55c29h16e18z

Přejděte na stránku SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART