Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Praha čeká na Eda Sheerana! Jaké bezpečností a organizační opatření čekají návštěvníky koncertu?

  1. července 2019 14:32
  Stejně jako do Prahy dorazí největší světová hudební hvězda Ed Sheeran, aby tam v neděli a pondělí odehrála dvě vystoupení, míří do metropole desetitisíce diváků, aby si užili největší český koncert dekády. Obě vystoupení 7. a 8. července v Letňanech přinášejí některá organizační a bezpečnostní opatření jak pro návštěvníka, tak pro Pražany.
  Ed Sheeran

  Ed Sheeran


  Vybrali jsme za vás ty nejdůležitější. Důležitou zprávou je i to, že ještě lze koupit vstupenky na vystoupení 8. července 2019 a pořadatelé doporučují s nákupem neotálet. Předprodej a všechny informace návštěvníci najdou na www.edsheeran.cz. Koncert pořádá agentura Charmenko CZ.

  OTEVÍRACÍ DOBA AREÁLU

  Pořadatelé apelují na návštěvníky koncertu Eda Sheerana, aby vzhledem k vysokému počtu diváků dorazili do areálu s dostatečným časovým předstihem.

  Orientační časy, které se mohou změnit:

  15:00 otevření areálu

  18:45 Zara Larsson

  19:45 James Bay

  21:00 Ed Sheeran

  VSTUP DO AREÁLU

  Ed Sheeran a jeho tým zaujímají nekompromisní postoj vůči komukoliv, kdo využívá neetické webové stránky nabízející sekundární prodej vstupenek. I z tohoto důvodu se při vstupu do areálu musí jméno uvedené na vstupence shodovat s předloženým průkazem totožnosti. Návštěvníci koncertu by proto měli mít připravené vstupenky v tištěné podobě hned u vstupu, což zajistí hladký chod odbavení a omezí fronty. V případě zakoupení několika vstupenek na totožné jméno, musí všichni přijít v doprovodu toho, jehož jméno je na vstupence napsáno. Opakovaný vstup nebude možný a po načtení vstupenka pozbývá platnosti.

  Plánek koncertu

  Plánek koncertu

  PARKOVÁNÍ

  „Při dopravě na koncert budou muset návštěvníci využít městskou hromadnou dopravu, auty nebude možné dostat se do blízkosti areálu ani zde zaparkovat. I okolní silnice zůstanou přístupné jen pěším,“ říká Michaela Jiráčková z pořádající agentury Charmenko CZ s tím, že areál koncertu se nachází dvě minuty chůze od konečné stanice metra C „Letňany“. „Městská hromadná doprava bude rovněž posílená,“ dodává.

  BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ

  Seznam zakázaných předmětů, s kterými návštěvníkům nebude umožněn vstup:

  - DSLR fotoaparáty

  - iPady

  - Go-Pro kamery

  - selfie tyče

  - cedule či plakáty většího formátu než A5

  - batohy či tašky většího formátu než A5

  - profesionální audio/video rekordéry

  - zbraně jakéhokoliv druhu

  - nože a ostré předměty

  - drony či jiná zařízení ovládaná rádiovým signálem

  - skleněné předměty

  - plechovky

  - občerstvení

  - pet lahve

  - pyrotechnika

  - alkohol

  - laserová ukazovátka a světla

  VSTUPENKY NA MÍSTĚ A PLACENÍ V AREÁLU

  Vstupenky na přidaný koncert (8.7.) jsou stále k dispozici na www.edsheeran.cz. Zakoupit je bude možné i na místě před vstupem do areálu. Platba kartou a hotově. V celém areálu pak bude možné platit pouze hotově. Jedinou výjimkou je merchandise stánek, kde lze platit kartou. Pořadatelé upozorňují, že v areálu se nenachází bankomat.

  BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP A ZDRAVÍ

  Vozíčkářům, kteří zakoupili ztp/p vstupenky, bude vyhrazen speciální sektor. „V poslední době nás kontaktuje velké množství těhotných žen nebo žen s několika měsíčními dětmi a ptají se na přebalovací a kojící prostory. Tyto na místě neplánujeme a znovu opakujeme, že z bezpečnostních důvodů návštěvu koncertu nedoporučujeme těhotným ženám a dětem nízkého věku,“ upozorňují pořadatelé.

  Na místě budou přítomni hasiči a záchranná služba.

  Další informace najdete v sekci Často kladené otázky na www.edsheeran.cz

  H84o53l27l36y S16a86n16c61h81e24z

  Přejděte na stránku SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

  Související