Pozor, spoiler! 10 zajímavostí o dvojce Fantastických zvířat!

19. prosince 2017 15:50
Není se čemu divit, že po úspěchu prvního dílu Fantastických zvířat v roce 2016 se producenti rozhodli, že bude pokračování. Dvojky se fanoušci dočkají už v roce 2018.

ČTI TAKÉ: Louis Tomlinson a Niall Horan se potkali na svatbě kamarádky! Proč si Niall sundával košili?

Fantastická zvířata

1. Celý název druhého dílu zní Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny vyjde 16. Listopadu 2018.

2. Režie se opět ujme David Yates, který dělal už první díl. Režíroval i pátý, šestý a sedmý díl Harryho Pottera.

via GIPHY

3. V roli Grindelwalda se objeví Johny Depp a jeho přijetí do filmu způsobilo mnoho nečekaných reakcí. Depp se sice objevil už na konci prvního dílu, ale ve dvojce bude mít mnohem větší roli. Mnoho fanoušků filmů ale bylo zneklidněno, že se herec ve filmu objeví, protože jej jeho bývalá manželka obvinila z domácího násilí. Herec nařknutí popřel a režisér i autorka J.K.Rowlingová stáli o to, aby ve filmu zůstal.

4. V roli mladého Brumbála se představí Jude Law. Ten se v prvním díle neobjevil, přesto bylo jasné Brumbálovi spojitosti s Grindelwalda.

5. Zoë Kravitz fanoušci opět ztvární Letu Lestrange. V prvním dílu nedostala její postava moc prostoru, v druhém by se to mělo změnit.

6. Ve filmu se objeví i Nicolas Flamel, kterého fanoušci znají už z Harryho Pottera, kde hrál alchymistu, který vytvořil kámen mudrců.

7. Přestože se film jmenuje Fantastická zvířata, zvířata se v něm tentokrát skoro neobjeví. „Zvířata ve filmu znamenají důležité vodítko, ale není to ten hlavní motor filmu,“ říká výkonný producent David Heyman.

8. Ti, kdo si tento film zamilovali, se mohou těšit dohromady na pět. J.K.Rowling v loňském roce potvrdila, že Fantastických zvířat bude celkem pět.

Fantastická zvířata a kde je najít

9. Původně měla být sága trilogie, nakonec je spisovatelka rozšířila hned na pět. Nám to rozhodně nevadí.

10.Novými postavami budou dva Smrtijedi Torquil Traves a Rosier. Oba dva pomáhali Lordu Voldemortovi proti Harry Potterovi. Uvidíme, jaké poslání budou mít v tomto dílu Fantastických zvířat.

ČTI TAKÉ: Video bloger roku 2017: Youtuber KOVY a jeho 10 výroků! Překvapí tě některý?

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:50 středa 18. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 19
  LOVE
 • 12
  SUPER
 • 12
  FAIL
 • 10
  LOL
 • 10
  OMG
 • 9
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART