Povolání exorcistka! Vymítačka duchů a ďábla jménem Rachel Stavis

15. února 2018 12:02
Rachel Stavis je scénáristkou pro film, televizi i videohry, napsala například příběh pro Lara Croft: Tomb Raider nebo čtyři hororové novely. V současnosti žije v Los Angeles a profesionálně se věnuje vymítání duchů a ďábla!

ČTI TAKÉ: HOROROVÝ SNAPCHAT FILM „3 VTEŘINY“! WTF?

Rachel Stavis je moderní exorcistka

Rachel Stavis je scénáristkou pro film, televizi i videohry, napsala například příběh pro Lara Croft: Tomb Raider nebo čtyři hororové novely. V současnosti žije v Los Angeles a profesionálně se věnuje vymítání.

FILMOVÝ KVÍZ: 20 OTÁZEK NA TÉMA HOROR TO! VYZNÁŠ SE? OTESTUJ SE!

Ačkoliv ji vyhledávají tisíce lidí včetně hollywoodských hvězd, svoje služby nikde nepropaguje a nenechává si za ně platit. Využívání svého talentu vnímá jako povinnost, přestože v minulosti proběhly snahy o jeho potlačení zejména prý ze strany nevnímavé matky.

Nyní mají její příznivci možnost nahlédnout do její profese skrze knihu „Sister of Darkness“ (Sestra Temnoty), která vypráví o jejím vzdělávání, některých extrémních případech vymítání a o tom, co je k exorcismu potřeba. Poskytuje také přehled bytostí nebo také duchovních sil, kterými se řídí.

TALISMANS OF POWER, PROTECTION HERBS, AND CALLING IN HIGH BEINGS  It is day 3 of your questions! Here's today's: "Do you use protection prayers? If so, could you share one with us."  I'll do you one better - I'll tell you a few ways you can protect yourself. 1) CREATING HIGH FREQUENCY ITEMS: Do you have an object that's meaningful to you? A pendant, a ring, something you carry with you often? You can create a sacred talisman of protection with that item. First, you'll want to energetically clean it in the smoke of the herbs we'll talk about next. Then, once it's clean, SPEAK YOUR INTENT for the item (protection). Next time you connect to Spirit, keep the item with you and ask them to help you create the protection/high frequency energy. Once that's complete, the item is set. 2) CLEANSING HERBS - copal, frankincense, benzoin, just to name the first few. Find the LOOSE RESINS (available on Amazon, for example) and charcoal disks. Light the disk on a fire safe dish. Once it sparks, place a small amount of the resin on top to smoke. Open windows! Very smoky. But these three together work in balance - cleansing & raising frequency in the space and in the body by breathing them in. 3) CALLING IN THE HIGH BEINGS: I don't say prayers, exactly, but I do call in the high beings I work with for added protection. You can do the same with whoever you are comfortable with. Through prayer, chant, or simply talking - it makes no difference. You can also do this during your daily connection with Spirit. ✨ HAVE A QUESTION? I'll be posting 2 more days of these, so if you have something you want to know, now is the time! #frequency #energy #vibration #exorcism #sisterofdarkness #

Příspěvek sdílený RH Stavis (@rhstavis),

MILUJEŠ HORORY? SLEDUJ TOP TRAILERY OHLÁŠENÝCH FILMŮ PRO ROK 2018!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:02 pátek 15. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 18
  OMG
 • 11
  SUPER
 • 11
  LOL
 • 10
  WTF
 • 10
  FAIL
 • 10
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART