Potřebuje pomoc od Justina Biebera! Kourtney Kardashian má trable se svým ex!

12. září 2017 14:21
Kourtney šla do kostela, aby pomohla svému ex příteli.

ČTI TAKÉ: Instagram plný barev! Vegan José (16) fascinuje sledovatele nádhernými snídaněmi!

Kourtney Kardashian a Justin Bieber

Kourtney a Scoot.

Mezi Kourtney Kardashian a Justinem Bieberem bylo vždycky pevné přátelství (a možná i něco víc) a teď Kourtney JBho opravdu hodně potřebuje. Dvojice se potkala v Justinově oblíbeném kostele v Los Angeles.

Podle zdrojů s sebou hvězda reality show Keeping Up With Kardashians přivedla i svou kamarádku Larsu Pippen a na sobě měla na slavnostní mši extravagatní „svítivé“ legíny. Justin zase oblékl tričko Beatles, které vypadalo, že ho má spíše na domácí používání.

Zprávy hovořily o tom, že Kourtney se snažila pomoct své kamarádce, objevili se ale informace, že pomoct potřebuje spíše její bývalý přítel Scott Disick, se kterým má Kourtney tři děti. Ten nedávno prý utrpěl psychický záchvat a musel být hospitalizován.

night riders

Příspěvek sdílený Kourtney Kardashian (@kourtneykardash),
„Byl v pohodě. Když měl pocit, že by se mohlo něco stát, zavolal kamarádům, kteří mu vždycky pomohli,“ hovoří zdroj ze Scottova okolí. „Určitě to bude brzy dobrý, ale teď je lepší, když bude v nemocnici,“ dodal. Jiný zdroj ale mluví o tom, že Scott se snaží získat zpátky svou dávnou lásku Kourtney.

„Pokaždé, když ho Kourtney odmítne, chová se takhle. Je to jen záměr, aby si ho začala znovu všímat,“ říká jiný zdroj. Ať je to jakkoliv, Kourtney se vždy může spolehnout na Justinovu pomoc...

ČTI TAKÉ: Shawn Mendes: „Už chápu, jak se asi někdy cítí Justin Bieber!“

Vodafone YOU FEST 2017

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:21 středa 10. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 44
  LOVE
 • 13
  SUPER
 • 12
  WTF
 • 12
  FAIL
 • 12
  OMG
 • 11
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART