Postava snů! Jaké tipy dodržuje Selena Gomez? Její trenérka řekla vše!

22. července 2017 12:19
Selena Gomez ví, jak vypadat a cítit se skvěle..

ČTI TAKÉ: HOAXY O CHESTEROVĚ SMRTI SE STALY SMUTNOU REALITOU! KONEC LINKIN PARK?

Selena Gomez vypadá v plavkách skvěle.

Selena Gomez vypadá nádherně. Nejenže se jí daří v lásce a je vztahu s The Weekendem šťastná, ale navíc i pracovně vypadá spokojeně. Navíc její postava je jako ze sna. Pomáhá jí s ní Amy Rosoff Davis, která se živí jako výživová poradkyně a trenérka. Selena začala s Amy pracovat poté, co jí bulvár po fotkách v plavkách označil, že je tlustá.

„Nikdy nikoho nevážím. Nevěřím v žádné míry, nemyslím si, že je to zdravé to řešit. Tělo vypadá lépe, když je zdravé a lidé se s ním cítí spokojenější,“ přiznala trenérka časopisu Cosmopolitan. Amy spolehá na svůj zrak a oblečení, aby zjistila, jaký její klienti udělali pokrok.

I'm not surprised, I sympathize.

Příspěvek sdílený Selena Gomez (@selenagomez),

Selena miluje rychlé občerstvení a hranolky, přesto si drží ideální postavu. „Život je příliš krátký na to, abychom se neustále hlídali,“ říká. „Ideální snídaní je pro mě vejce, avokádo, rýže, fazole nebo chorizo. Nebo plnotučné mléko a granola. Na oběd salát s krůtím masem, fazole a avokádo, doplněné olivovým olejem, octem z červeného vína, dijonskou hořčicí a citronovou šťávou. Jak snadné! K večeři může být lososová nebo kuřecí teriyaki mísa s avokádem, rýží a okurkou. Selena také miluje sushi,“ odhaluje Amy jídelníček pěvecké star.

Jako trénink je nejlepší karido, pilates, jóga nebo turistika. „Nejlepší způsob, jak zpevnit postavu, je pořádně rozehřát svaly. My se Sel chodíme skoro každý den. Díky tomu se často procházíme po přírodě. Když je člověk dlouho zavřený ve městě, občas je fajn si trochu odpočinout a vyjít na čersvý vzduch do přírody,“ pokračuje trenérka.

„Zdraví, sport a jídlo – to vše je velmi důležité k tomu, aby se člověk cítil dobře,“ uzavírá Amy.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:19 neděle 19. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 262
  LOVE
 • 56
  SUPER
 • 21
  LOL
 • 21
  FAIL
 • 15
  WTF
 • 12
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART