Posmrtné album: Nové CD Aviciiho vyjde možná ještě letos!

31. května 2018 7:59
Dobrá zpráva pro fanoušky Tima! I když slavný švédský DJ a producent spáchal sebevraždu, jeho rodina možná nechá vydat hudbu, na které pracoval před svou smrtí!

ČTI TAKÉ: KVÍZ: 20 OTÁZEK NA TÉMA BRIDGET JONES! ZKUS FILMOVÝ TEST!

Avicii

Zcela nové album pod pracovním názvem Avicii by tak mohlo být zveřejněno ještě tento rok. Rodina švédského hudebníka totiž podle některých zvěstí komunikuje s vedením nahrávací společnosti ohledně dodatečného vydání nezveřejněné Aviciiho produkce.

Tim Bergling zveřejnil první upoutávku na tuto hudbu v srpnu 2017. Obsahovala featuringy s umělci jako je Rita Ora, AlunaGeorge a dalšími.

V nedávném rozhovoru pak ředitel společnosti Geffen Records, který začal s Aviciim pracovat na vydání „Levels“, zmínil jejich plány týkající se jeho nové hudby. „Pracovali jsme na tom a upřímně, byla to jeho nejlepší hudba za celé roky. Vím to, protože jsem byl u všech jeho alb. Byl tak inspirovaný, tak nabuzený...“

Avicii byl nalezen mrtvý v Ománu ve věku nedožitých 28 let. Druhé prohlášení od jeho příbuzných vydané minulý měsíc naznačuje, že spáchal sebevraždu

RIP Avicii.

Avicii

It’s always sunny in California

Příspěvek sdílený Avicii (@avicii),

Tim a Emily

Hey brother ✌️

Příspěvek sdílený Avicii (@avicii),

AVICII PŘEDPOVĚDĚL SVOU SMRT. BYLA TO SEBEVRAŽDA, OZNÁMILA RODINA

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:59 pátek 28. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • 21
  OMG
 • 12
  LOVE
 • 10
  LOL
 • 10
  FAIL
 • 9
  SUPER
 • 9
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART