Poslední hostina začíná, děsivý Den díkůvzdání jde dnes do kin!

23. listopadu 2023 0:15
Dlouho očekávaný horor Eliho Rotha Den díkůvzdání přichází dnes do českých kin. V hlavní roli uvidíte nejvíc sex muže roku Patrika Dempseyho! Poté, co se Černý pátek změní v chaos, objeví se tajemný vrah terorizující celé město.

Den díkůvzdání

V městečku Plymouth, kde se zrodila tradice Dne díkůvzdání, výprodejové šílenství během Black Friday skončí obrovskou tragédií. Uplyne rok a v době vrcholících příprav na oslavu tradičního svátku začne ve městě řádit záhadný zabiják. Zpočátku to vypadá, že si své oběti vybírá náhodně, ale brzy se ukáže, že každá vražda je součástí většího a precizně vypracovaného zlověstného plánu. Podaří se obyvatelům a policii odhalit vraha a prožít svátky ... nebo se stanou účastníky jeho zvrácené sváteční večeře?

Režisér zvráceného hororu Hostel Eli Roth přinese po letech do kin svůj další film, ve kterém se vrátí ke svým filmařským kořenům. Herecké obsazení jako Addison Rae, Patrik Dempsey, Milo Manheim, Nell Verlaque, Jalen Thomas Brooks, Rick Hoffman, Gina Gershon, Chris Sandiford, Tim Dillon a Tomaso Sanelli, slibuje více než děsivý zážitek.

Den díkůvzdání

Eli Roth není v hororu žádným nováčkem. Jeho předchozí filmy často otřásaly zavedenými normami. S filmem Den díkůvzdání se Roth vrátil ke svým děsivým kořenům a nabídl nové pojetí tradice, o níž si všichni mysleli, že ji znají. Za kameru se postavil Čech Milan Chadima, který kromě dalších snímal hororovou sérii Hostel, kterou Roth částečně natáčel v Praze. Více zde.

Den díkůvzdání

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:15 pátek 22. března 2024. Anketa je uzavřena.

 • 26
  SUPER
 • 25
  LOL
 • 25
  WTF
 • 25
  OMG
 • 24
  FAIL
 • 21
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART