Pořád proklatě sexy! Britney Spears ukázala svoje křivky!

26. března 2018 15:16
Britney ukázala, že se za svojí postavu rozhodně stydět nemusí!

ČTI TAKÉ:  ZAC EFRON NEMŮŽE BEZ SPORTU ŽÍT! JAK SI UDRŽUJE SEXY TĚLO?

Briteny Spears

Zpěvačka Britney Spears začala nový rok úspěšně. Stala se tváří značky Kenzo, o nové fotky se postaral známý fotograf Peter Lindgergh. Britney na nich ukazuje svoje křivky, které má i v 36 letech pořád nádherné, protože na sobě pravidelně tvrdě maká ve fitku! Zpěvačka oblékla džínovou bundu, sexy džínové spodní prádlo, květovaný outfit a další modely. 

KVÍZ: POZNÁŠ CELEBRITY NA FOTKÁCH Z DĚTSTVÍ? ZKUS NAŠICH 20 FOTEK!

Tato kolekce je velmi mladá. Ale bylo pro mě trochu divné fotit na ulici. Jsem zvyklá pracovat ve studiu a tohle se fotilo venku. Měla jsem na sobě opravdu hodně odhalené oblečení, což bylo divné. Ale na fotkách to vypadá skvěle!,“ svěřila se máma dvou dětí pro časopis Vogue. 

Je to složité, protože jako matka se snažíš držet se nějakého stylu oblékání. Když jsem byla mladší, byla jsem schopná vzít si na sebe cokoliv. Ale jako matka už přemýšlíte nad tím, co si vezmete, aby se za vás vaše děti později nestyděli,“ svěřila se Britney. 

Britney Spears

Spolupráci s Britney si nemůže vynachválit ani Carol Lima. „Její přítomnost byla skutečně velkolepá. Myslím, že to bylo vzrušující. Je to legenda. Budeme si pamatovat do konce života každého, kdo je jako ona ikonou,“ dodal. Musíme říct, že na fotkách to Britney opravdu sluší a na to, že jí za pár let bude čtyřicet vypadá opravdu výborně. Některé dvacítky by s přehledem mohla strčit do kapsy!

ČTI TAKÉ: 25 ŠOKUJÍCÍCH PROMĚN! PŘED A PO ZHUBNUTÍ! OPRAVDU JDE O STEJNÉ LIDI!

KENZO LOVES BRITNEY SPEARS - La Collection Memento N°2 Campaign

Britney Spears pro Kenzo

Britney to sluší.

ČTI TAKÉ:  SUPER TRENDY: 10 TIPŮ NA ZDOBENÍ VELIKONOČNÍCH VAJÍČEK!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:16 úterý 24. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • 19
  LOVE
 • 11
  SUPER
 • 11
  LOL
 • 11
  OMG
 • 9
  WTF
 • 9
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART