Pořad #Kumšt je zpět. Na konci dílu si ze sebe střílí desítky zpěvaček a zpěváků!

17. dubna 2020 14:12
Populární hudební pořad #Kumšt, který na YouTube kanále Kytary.cz sbíral statisícové návštěvnosti, se po roční pauze vrací zpět s druhou řadou.
kumšt

Video formát, který začínajícím hudebníkům zábavnou a satirickou formou radí, jak se stát slavným v nejrůznějších žánrech, se tentokrát strefuje do všech „aktuálních hitů“. Poprvé v historii pořadu se v pilotním díle nové řady objevují coby hosté známí čeští zpěváci a zpěvačky.

„Už celkem dlouho před touhle krizí jsme uvažovali o tom, že bychom #Kumšt rádi znovu nakopli, protože nám to prostě chybělo. Ale nevěděli jsme si moc rady s tím, jak na to navázat. Chtěli jsme, aby pořad byl stále zábavný, ale nevykrádal sám sebe. Pak jsme na to snad dokonce i přišli a vznikl scénář na první díl nové řady. Ale než jsme ho stihli natočit, tak nastala karanténa a museli jsme ho odsunout,“popisuje jeden z tvůrců Matěj Belko, který společně s Petrem Šťastným tvoří základní dvojici #Kumštu.

Vzhledem k tomu, že se v mezičase vynořilo tolik „aktuálních hitů“ o koronaviru, rozhodli se tvůrci, že natočí další díl i za cenu improvizovaných podmínek. Tentokrát radí muzikantům, aby byli připravení na dobu, až pandemie pomine, a měli v záloze připravený „pozitivní“ singl o konci restrikcí. Vše rámují do sarkastických hlášek a rad, které jsou pro tento pořad typické. Na konci se jako překvapení navíc objeví speciální hosté z řad českých hudebních celebrit.

„No a až se zase budeme moci normálně potkat, natočíme konečně ten už hotový díl a máme v plánu pokračovat dál. Nějaké nápady nám začaly naskakovat. A navíc, KŠEFT je svatej a když nebudou fesťáky, tak bude aspoň to youtuberství . 

#kumšt – Aktuální hit

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:12 sobota 15. srpna 2020. Anketa je uzavřena.

 • 18
  SUPER
 • 18
  LOVE
 • 16
  OMG
 • 15
  LOL
 • 15
  WTF
 • 15
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART