Popálená youtuberka Týnuš Třešničková slavila narozeniny! Co z nemocnice vzkazuje?

10. října 2018 12:31
Nedávná nehoda změnila youtuberce Týnuš Třešničkové život. Teď leží popálená v turecké nemocnici, kde také oslavila 23. narozeniny.

Týnuš má popáleniny celého těla.

Je to skoro čtrnáct dní, co se v hlavním městě Turecka v Istanbulu stala nehoda, po které skončila česká youtuberka Týnuš Třešničková v nemocnici s těžkými popáleninami. Youtuberka měla popáleno 35% těla, o 20% méně měl popáleno její přítel, se kterým cestuje po světě. 

9 PROBLÉMŮ, KTERÉ POCHOPÍ JEN HOLKY, CO NĚKDY STALKOVALY NĚKOHO NA INSTAGRAMU

V pondělí v nemocnici oslavila Týnuš své 23. narozeniny a konečně se ozvala i svým fanouškům. Na Instagramu sdílela dort, který dostala od personálu, který se o ní stará prý přímo královsky. Na fotce samozřejmě není vidět samotná yotuberka, ale dort drží v obvázané ruce.

Od personálu dostala dort

Sice ne ty nejveselejší narozeniny, ale rozhodně v okruhu úžasných lidí! Obrovský dík hlavně mému příteli, který se tu o mě staral jako o princeznu, jako vždycky. Nemůžu si přát k narozeninám nic lepšího než muže, jako je on,“ napsala Týnuš na Instagram. 

Ohnivé plameny se jí staly osudné v předminulý pátek, kdy s přítelem navštívila vyhlášenou restauraci kuchaře Nusreta Gökceho v Istanbulu. Barmanovi se vymkla show z rukou a popálila několik turistů, kteří skončili s popáleninami. 

ČŤETE TAKÉ:  TRAGICKÁ NEHODA TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ: INTERNET JE PLNÝ NEGATIVNÍCH KOMENTÁŘŮ!

Dostala několik dortíků

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:31 čtvrtek 7. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • 75
  LOVE
 • 31
  FAIL
 • 23
  WTF
 • 20
  SUPER
 • 19
  LOL
 • 18
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART