Pokračování Rychle a zběsile s The Rockem bude! Filmaři chystají něco speciálního!

12. října 2017 12:31
Tvůrci devátého dílu Rychle a zběsile slibují fanouškům skvělý zážitek.

ČTI TAKÉ: Kit Harington aka Jon Snow připravil pro svou snoubenku Rose drsný prank! Nuda s ním nehrozí!

Dwayne Johnson

Herec Dwayne „Rock“ Johnson potvrdil, že se opět vrátí na plátna kin jako Hobbs ve filmu Rychle a zběsile 9. „Táta se musí vrátit do práce,“ napsal herec na svůj Instagram s tím, že premiéra je naplánována na červenec 2019. Příspěvek přidal poté, co raper Tyrese Gibson obvinil The Rocka z toho, že právě on stojí za zdržením začátku natáčení.

Rychle a zběsile 8

„Rozhodli jsme se opět začít s natáčením. Děkuji Universal Studios, že jsou tak důležitými partnery, kteří za námi před lety přišli, aby nám pomohli s rozvinout myšlenku Rychle a zběsile. Hrozně děkuji Jasonovi Stathamovi za důvěru. Těším se, že pro fanoušky vytvoříme opět něco jedinečného,“ dodal herec.

„Mám obrovský respekt k tomuhle projektu, který existuje už tolik let. Je to skvělá příležitost nejen pro mne, ale i pro další úžasné herce, kteří chtějí být součástí něčeho nového a jedinečného. Chci, aby se tento projekt rozšířil i na další platformy; nejen jako film, ale i do TV, digitální a virtuální reality. Čím více příležitostí budeme moci fanouškům vytvořit, tím lépe,“ svěřil se herec.

Vypadá to, že další pokračování teď už legendárního filmu nebude jen tak obyčejné. Už teď se těšíme, co filmaři společně s The Rockem vymyslí a na jaké pokračování se budeme moci těšit.

ČTI TAKÉ: Sebastian v listopadu vyrazí na Vesmírnou tour! Po koncertech se sejde s fanoušky!

Daddy’s gotta go back to work ~ Hobbs. Pumped to expand and build out the FAST & FURIOUS universe in a cool, exciting way with our @sevenbucksprod, writer/producer Chris Morgan, producer Hiram Garcia and lead producer and my bigger twin, Neil Moritz. Thank you UNIVERSAL STUDIOS for being tremendous partners who see the big picture and for coming to us years ago with this spinoff idea. Huge shout to my brother, Jason Statham for the trust and wanting to create and deliver something fresh and bad ass for the fans. I have a tremendous amount of respect for this franchise that I’ve enjoyed droppin’ blood and sweat in over the years and my vision is to create greater opportunities for not only my fellow FF cast mates, but for other amazing actors as well who want to be a part of something new and cool. I want to use my spinoff platform to create new characters that fans will ultimately love to have fun with in multiple chapters and platforms. Film, TV, Digital, Virtual Reality etc.. the more opportunities we can create the better for the fans. Smart business. Let’s have some FUN and to quote, Hobbs the boss, if you don’t like it, we’re happy to beat that ass like a Cherokee drum. #HOBBS #SevenBucksProds #NewOpportunities #CandyAssesNeedNotApply JULY 2019

Příspěvek sdílený therock (@therock),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:31 pátek 9. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 147
  LOVE
 • 41
  SUPER
 • 21
  LOL
 • 19
  FAIL
 • 17
  OMG
 • 16
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART