Pojďte se bát! Zveme vás na předpremiéru děsivého hororu Sestra!

28. srpna 2018 15:19
Nový film Sestra 6. září, ale vy ho můžete s Óčkem vidět už den předtím. Předpremiéra proběhna na pražském Výstavišti a rozhodně nepřijdete o pořádně děsivou atmosféru.

Sestra bude mít předpremiéru 5.9

Hudební stanice ÓČKO ve spolupráci s Vertical Entertainment vám přináší exkluzivní předpremiéru děsivého hororu Sestra, která se koná ve středu 5. září na Výstavišti Praha v Křižíkově Fontáně. 

Přijďte zažít na vlastní kůži nejnovější a nejtemnější díl v sérii filmů s názvem V zajetí démonů. Čeká vás doprovodný a pořádně strašidelný program ve spolupráci s Prague Fear House, dále nejen koktejly a další speciality! Na závěr večera ti Dj Stayer představí speciální hororový taneční mix.

Doražte i vy na film Sestra

Svým dějem horor Sestra předchází filmům: Annabelle 2: Zrození zla, Annabelle, V zajetí démonů a V zajetí démonů 2. Démonická řádová sestra se vrací, aby šířila zlo ze záhadného kláštera v Rumunsku, ve kterém řád jeptišek ukrývá děsivé tajemství. 

FILMOVÝ KVÍZ: 20 OTÁZEK NA TÉMA HOROR TO! VYZNÁŠ SE? OTESTUJ SE!

Nejtemnější kapitolu ze světa filmu “V zajetí démonů” vám přináší legendární James Wan, filmový tvůrce, který stojí za touto úspěšnou filmovou sérií. Rozlehlý chrám “Opatství St Cârţa”, ve které se celý děj odehrává, postavila produkce ve studiích Castel Film Studios a je přesnou kopií reálného chrámu v Sussexu na jihu Anglii. Film oficiálně přijde do kin 6. 9.2018

ČTĚTE TAKÉ:  JUSTIN BIEBER A HAILEY BALDWIN VYRAZILI DO KOSTELA V COOL OUTFITECH! HLASUJTE, CO VY NA NĚ!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:19 středa 26. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • 39
  SUPER
 • 26
  WTF
 • 24
  FAIL
 • 21
  LOL
 • 21
  OMG
 • 21
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART