Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Podzimní veletrhy zaplní celé letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA

  24. září 2015 16:46
  Od 1. do 4. října 2015 bude areál PVA EXPO PRAHA patřit triu veletrhů FOR INTERIOR, FOR DECOR & PRESENT a FOR GASTRO & HOTEL.

  Pokud i vy přemýšlíte, jak zútulnit váš domov, neváhejte a dorazte na veletrh. Čeká na vás 7 nabitých hal inspirace z oblasti interiérů, designu, dekorací i dárkových předmětů. Všichni gurmáni pak ocení veletrh gastronomie, jehož jedna část bude věnována potravinám a ingrediencím od českých i světových výrobců.

  Chtěli byste přeměnit váš domov tak, aby byl přesně podle vašich představ, ale nevíte si s tím rady? Kompletní představu o aktuální nabídce všech významných firem nabízí pravidelně veletrhy o bydlení. Kromě inspirace můžete nasbírat i cenné rady přímo od výrobců nebo od designových studií. Na veletrhu FOR INTERIOR se představí mnoho významných českých i zahraničních výrobců nábytku, ale i menších interiérových studií a bytových architektů.

  Pomocnou ruku při návrhu nového interiéru nabídne tým špičkových architektů z ateliéru de.fakto. Ti přímo před zraky návštěvníků zrealizují osm návrhů interiérů. Nejnovější poznatky ze světových veletrhů pak do Prahy přiveze Institut bytového designu, který si připravil seminář na téma Světové trendy v interiérech. Francouzská značka Ligne Roset, která patří mezi nejvýznamnější výrobce designového nábytku na světě, promění jednu halu v interaktivní prostor. V Pavilonu smyslů si návštěvníci užijí hru světel, ambientní hudbu, pohodlí designového nábytku nebo ochutnávku francouzských specialit.

  Ve stejném termínu se bude v areálu PVA EXPO PRAHA konat i veletrh FOR DECOR & PRESENT. Ten nabídne jako každý rok pomocnou ruku při nákupu vánočních dárků a dekorací do vašeho domova. Po několika letech se objeví na veletržní scéně firma MOBAX, dovozce značkového zboží do kuchyně a bytových doplňků. Ta osvěží svou expozici o doprovodný program v podobě kuchařské show s šéfkuchařem Honzou Řepou. Na veletrhu se v české premiéře představí i polská firma z oboru floristiky – R. M. WARBET. Připravena je i výstava současných tapiserií, kterou najdete na expozici Prague Patchwork Meeting. Pokud přemýšlíte, jak ozvláštnit váš interiér, může právě pro vás být názornou inspirací snoubení moderního designu s originální nástěnnou textilií.

  Veletrh FOR GASTRO & HOTEL nabídne prezentaci více než 200 vystavovatelů z oboru gastronomie. Chybět nebude ani divácky atraktivní doprovodný program včetně dvou nejprestižnějších soutěží oboru gastronomie: semifinále mezinárodní soutěže GLOBAL CHEFS CHALLENGE, která se koná za podpory Světové asociace kuchařů a cukrářů a soutěže KUCHAŘ ROKU 2015/2016, kterou organizuje Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Návštěvníkům se též představí komponovaný program České barmanské asociace a festival kulinářských specialit s přehlídkou nových trendů a inovací v gastronomii GASTRO TOUR od agentury T&M CREATIVE. První den veletrhu proběhne konference na téma Elektronická evidence tržeb, na které vystoupí i ministr financí Andrej Babiš. Na své si přijdou i milovníci dobrého jídla, pro které je letos v premiéře připravena speciální sekce věnovaná potravinám a ingrediencím nejen od českých, ale i světových výrobců.

  Na jednu vstupenku budou moci návštěvníci zhlédnout 3 veletrhy a jejich atraktivní doprovodný program. Dvojici veletrhů pro bydlení doplní oblíbená akce FOR GASTRO & HOTEL, jejíž součástí bude letos i semifinále mezinárodní soutěže GLOBAL CHEFS CHALLENGE. To vše od 1. do 4. října 2015 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

  Více informací najdete na www.forinterior.cz.

   

  Máme pro tebe vstupenky na veletrhy! Chceš je?
  Je to jednoduché! Pošli odpověď na soutěžní otázku ve formuláři níže a my každou 100. správnou odpověď odměníme! Soutěž probíhá do 2. 10. 2015.

  Související