9 podivných suvenýrů, které kupují fanoušci hvězd! Vzduch, kalhotky, těhotenský test...

4. dubna 2017 8:42
Neuvěříte, co všechno našlo své kupce, kteří neváhali zaplatit tisíce dolarů!

ČTI TAKÉ: HASHTAG #RIPSELENA VYDĚSIL FANOUŠKY PO CELÉM SVĚTĚ!

Harry Styles

Pokud jsi fanouškem Adele a nedostal ses zatím na její koncert, je tu dobrá zpráva! Ne, Adélka se bohužel nechystá do Čech, ale na eBay se dá koupit pytlík, nebo sklenička se vzduchem...

Ten pochází údajně z koncertu Adele z australského Melbourne, kde vystupovala 13. března tohoto roku. Fakt úlet, ne? Nejhorší je, že fanoušci opravdu v aukci přihazují a tak je teď prázdný plastový pytlík na aktuální ceně 150 dolarů...

Jaké další podivnosti se prodaly a za kolik?

Použitý posmrkaný kapesník herečky Scarlett Johansson! Ta ho v roce 2008 podepsala a prodala za neuvěřitelných 5 300 dolarů. Výtěžek z aukce šel na charitu.

Nedojedená snídaně Justina Timberlakea. Francouzský toast z roku 2000 se vydražil za 1 000 dolarů! Justin dal peníze také na charitu.

via GIPHY

Napůl dojedený toast Nialla Horana měl ještě mnohem větší cenu! Nový majitel za něj dal 100 000 dolarů!

Použitý těhotenský test Britney Spears někdo z personálu hotelu vyhrabal v odpoadkovém koši, nelenil a skvěle si vydělal! Prodal ho totiž za 5 000 dolarů!

PET lahev, ze které pil vodu Harry Styles. Fanynka se s ní nechce rozloučit a tak si ji doma uložila do speciálního průhledného boxu s fotkou Harryho.

via GIPHY

Dech Angeliny Jolie a Brada Pitta. Fanoušek prý odchytl Angelinu a Brada na ulici a stihl zavřít vzduch z jejich blízkosti do skleničky. Prodal ho za 523 dolarů! No není to super, získat peníze vlastně za nic? Jak je vidět, vždycky se najde nějaký nadšenec, kterému není líto dát peníze za prázdnou skleničku...

Zub Johna Lennona. Kanadský zubař prodal zub za neskutečných 31 200 dolarů!

Kalhotky královny Elizabeth II.! Prodány šťastnému dražiteli za 18 101 dolarů... Co s nimi nový majitel dělá, to snad ani nechceme vědět!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:42 středa 2. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • 149
  LOL
 • 59
  OMG
 • 19
  WTF
 • 17
  LOVE
 • 16
  FAIL
 • 14
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART