Za zrušení účasti v Carpool Karaoke zaplatí Kanye West tučnou pokutu!

9. srpna 2018 9:27
James Cordon touží mít ve svém pořadu Carpool Karaoke Kanye Westa. Ten mu účast ale neustále odmítá.

Kanye West zaplatí Jamesovi Cordenovi tučnou pokutu.

Kris Jenner nedávno přijala pozvání do show Jamese Cordona Spill Your Guts or Fill Your Guts. V show jim James pokládá nepříjemné otázky, a pokud nechtějí odpovědět, musí jíst a pít opravdu nechutné věci. Podnikatelku ale zajímalo, proč James nikdy neměl ve své show Carpool Karaoke rapera Kanye Westa.

„Několikrát to zrušil, dvakrát, možná i třikrát. Jednou to zrušil těsně před natáčením. Byl jsem skoro u jeho domu. Jsem v autě a volám mu, že jsem připraven na natáčení. A v telefonu se ozvalo, že v tuhle chvíli není připraven na natáčení a že to uděláme příště,“ přiznal James.

KVÍZ AVENGERS: ZNÁŠ PARTIČKU SUPERHRDINŮ? OTESTUJ SE!

Raper sice Jamesovi jako omluvu poslal květiny a pár tenisek Yeezy, které navrhl, ale to moderátora neobměkčilo. „Lidé mi říkali, že tyhle tenisky jsou neskutečně drahé. A já říkám, ano stojí 45 tisíc dolarů. To je částka za zrušený pořad,“ přiznal James.

V korunách se částka šplhá k jednomu miliónu. Moderátor dodal, že mu klidně účet pošle, ale zároveň doufá, že s Kanyem Carpool Karaoke natočí. „Je to můj sen. On to ví. Klidně budu sedět v autě a čekat,“ dodal. Tak snad se Jamesovi jeho sen splní.

ČTI TAKÉ: Plácne se přes kapsu! Za zrušení v Carpool Karaoke zaplatí Kanye West tučnou pokutu!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:27 pátek 7. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • 30
  LOL
 • 26
  WTF
 • 17
  OMG
 • 14
  SUPER
 • 14
  FAIL
 • 12
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART