VIDEO: Jason Derulo je třída! Brečícím fanynkám Marcuse a Martinuse zazpíval na střeše!

26. října 2018 20:20
Čtvrteční koncert Marcuse s Martinusem a Jasona Derula dopadl tak, jak nikdo nečekal. Technické problémy nedovolily, aby kluci na pódiu vystoupili. Zklamané fanynky neudržely slzy, ale nakonec se z nepříjemné situace stal happening, který se jen tak nevidí. Náhradní termín koncertu je předběžně stanoven na 1. 11., defitivně však toto datum potvrzené není.

Jason Derulo vystoupil jenom z balkonů.

Marcus & Martinus a Jason Derulo přilákali do pražské Tipsport Areny zástupy fanynek a fanoušků z celé republiky. Natěšený dav se ale do pražské Tipsport Arény nakonec nedostal.

ČTĚTE TAKÉ: MÍSTO RADOSTI SLZY A PLÁČ! KONCERT JASONA DERULA A MARCUSE & MARTINUSE SE ZRUŠIL!

Nečekané problémy s pódiem donutily pořadatele vystoupit před čekající dav a oznámit zprávu, kterou nikdo nechtěl slyšet - koncert nebude.

„Byl to můj sen je vidět. Hrozně moc je miluji, znamenají pro mě hrozně moc,“ říkaly zklamané uplakané MMerky.

Plačtivou náladu ale nakonec pozvedl Jason Derulo, který zazpíval z balkonu nad vchodem do haly a roztančil publikum, které se už mělo k odchodu.

Jason to popsal jako neuvěřitelný zážitek plný lásky a sdílení, úplně jiný než jakékoli jiné show. „Nikdy na to nezapomenu a doufám, že ani oni na to nikdy nezapomenou,“ řekl.

Jason Derulo zveřejnil na svém youtube kanále video ze svého netradičního pražského vystoupení.

Marcus & Martinus se tam bohužel ukázat nemohli, takže to nejlíp vychytali MMers, kteří dorazili odpoledne do Óčka na natáčení Óčko Chupa Chups Chart, kde se s nimi setkali tváří v tvář. 

Připomeňte si jejich návštěvu od příjezdu až po meet and greet s fanoušky.

Pořadatel se v těchto dnech snaží domluvit náhradní termín koncertu. Pravděpodobně to bude už 1. listopadu! Čeká se jen na definitivní potvrzení.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:20 sobota 23. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • 213
  LOVE
 • 49
  LOL
 • 48
  FAIL
 • 41
  WTF
 • 32
  OMG
 • 27
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART