Pink v Carpool Karaoke prozradila, proč dostala od Bon Joviho kožené kalhoty a co s nimi udělal její manžel!

19. listopadu 2017 14:44
Zpěvačka Pink byla dalším hvězdným hostem v super show Carpool Karaoke.

ČTI TAKÉ: Super zpráva pro všechny fanoušky! Muzikál ze střední se dočká pokračování!

Pink v Carpool Karaoke

Další hvězdou show Carpool Karaoke komika Jamese Cordena byla zpěvačka Pink. Ta asi střihla svoje velké hity. Zpěvačka, která 13. října vydala sedmou studiovou desku Beautiful Trauma, začala hitem What about Us?, který zněl v autě stejně skvěle jako na desce. Show Carpool Karaoke ale není jen o zpěvu.

How was everyone's day?

Příspěvek sdílený P!NK (@pink),

Pink vyprávěla i veselou historku z dětství, kdy byla totálně zamilovaná do zpěváka Jona Bon Joviho. Když ale zjistila, že se oženil, rozčíleně strhala plakáty a několik dní prý vůbec nevycházela z pokoje. „Bylo to poprvé, co mi někdo zlomil srdce. Aniž by o tom věděl,“ vzpomínala zpěvačka se smíchem.

O několik let později se oba dva potkali a Bon Jovi jí poté poslal obrovskou květinu a kožené kalhoty s poznámkou, že se mu konečně může dostat do kalhot. Tenhle interní vtípek se ale moc nelíbil jejímu manželovi Careymu Hartovi. Tohle ale rozhodně nebyla jediná vtipná historka, se kterou se v show pochlubila.

Přiznala se, že málem začala chodit s Joye Fantoneem z kapely NSYNC. Dokonce šli spolu na rande, ale Pink si uvědomila, že pro ní je Joye jen kamarád. Kromě historek byl samozřejmě čas i na zpěv.

S Jamesem si zazpívali nejen novinky z aktuální desky, ale i hity Get this Party Started, Raise Your Glass a další. Pink si bláznivou jízdu v autě zkrátka užívala.

ČTI TAKÉ: Czech Blog Awards jste sledovali živě na ÓČKU! Kdo vyhrál a odnesl si domů cenu?

P!nk Carpool Karaoke

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:44 pondělí 19. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 20
  LOVE
 • 17
  LOL
 • 12
  SUPER
 • 11
  FAIL
 • 11
  OMG
 • 10
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART