Photopshop je výhra? Co všechno dokáže pokazit na fotkách celebrit?

5. ledna 2018 8:23
Každý ví, že celebrity mají upravované fotky tak, aby vypadali dokonale, ale některé hvězdy se vinou Photoshopu dopustí směšných chyb, ze kterých si pak všichni dělají legraci. Možná si drobné nepřesnosti hvězdy ani nevšimnou a s radostí fotku sdílejí na sociální sítě.

ČTI TAKÉ: Modelka se převléká za Disney princezny! Vypadá líp než originál!

Kylie Jenner

Fanoušci ale mají oči všude a dokáží si z malé chybky udělat velkou legraci. My pro vás máme několik fotek, které na první pohled sice vypadají dokonale, ale přeci jen nám tam něco nehraje. 

Kim Kardashian

Kim se v roce 2014 vyfotila a fotku sdílela na Instagram. Pozorní fanoušci si ale všimli, že ten den vyšly fotky podnikatelky, kde byl její pas výrazně užší než na sdílené fotce. Přestože Kim tvrdila, že si nikdy nenechává upravovat fotky, tady bohužel pravdu nemá. Fotky zkrátka nikdy nelžou.

Paris Hilton

Chyb ve Photoshopu se dopouští nejen hvězdy, ale i samotní grafici, kteří fotky upravují. Nástroj zvaný Clone Stamp umožňuje odstranit kusy končetin. Nevýhodou je, že tento nástroj občas dokáže z lidí udělat zvláštní monstra. Stačí se podívat na Paris Hilton..

Beyonce

Beyonce je naprosto dokonalá a snad nikdy na ní nemůžeme najít chybu, tady se ale přeci jedna naskytla. Ve snaze zmenšit zpěvačce nohy se podařilo „naklonovat“ sklenici od vína, pokud se podíváš pozorněji, všimneš si, že sklenice má hodně zvláštní tvar. I mistr tesař se někdy utne.

Oblouk v zádech

Tady pro tebe nemáme žádnou konkrétní hvězdu, ale všimni si, že ve snaze „zhubenit“ danou slečnu se jí vytvořil nepřirozený záhyb v zádech. A co si budeme povídat, tohle vypadá trochu šíleně. Pokud fotku prozkoumáme detailněji, zjistíme, že voda v průhybu vypadá úplně jinak než zbytek. Ani tady se profesionálové moc nepředvedli.

Kylie Jenner

Kylie je hrdá na svůj zadeček, ale tady už to trochu přestřelila. Její zadek vypadá nepřirozeně a vypadá to, že poutka na opasku a kapsy vypadají tak, jakoby je někdo sám od sebe zvětšil. Hold i méně je někdy více, milá Kylie.

Beyonce

Slavná zpěvačka zřejmě nesnáší svoje stehna, jinak si nedokážeme vysvětlit, proč si nechala udělat tak nepřirozenou mezeru mezi stehny. Zvláště její pravé stehno vypadá trochu jinak na rozdíl od toho levého.

ČTI TAKÉ: EXKLUZIVNĚ: KONCERT MANDRAGE NA ÓČKU! BUĎ U TOHO I TY! ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:23 sobota 5. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 79
  LOL
 • 23
  OMG
 • 21
  SUPER
 • 21
  FAIL
 • 18
  WTF
 • 17
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART