Svatba! Petr Lexa ze Slzy si vzal Celeste Buckingham!

5. února 2018 13:39
Petr Lexa si vzal slovenskou zpěvačku Celeste Buckingham!

ČTI TAKÉ: ŠOK PRO FANOUŠKY! ZA ZACA EFRONA ZPÍVAL V MUZIKÁLU ZE STŘEDNÍ NĚKDO JINÝ!

Celeste a Petr v klipu

Jedna z nejpopulárnějších českých popových kapel Slza spojila své síly se skvělou slovenskou zpěvačkou Celeste Buckingham  a vznikl tak působivý československý duet s názvem Na srdci. 

Ten má tak velkou pravděpodobnost navázat na úspěšné československé duety z posledních let. Emotivní píseň pochází z alba Holomráz a dokresluje ji zpracovaná slow motion klip v režii Radima Věžníka. Už za pár dní budou moci fanoušci kapely i tuto píseň slyšet naživo. Slza vyjede na své první halové turné, které odstartuje 28. února v brněnské hale Vodova. 

KVÍZ: 20 OTÁZEK NA TÉMA SERIÁLY! STAL SE Z TEBE ZÁVISLÁK ZÁVI-ZÁVI-ZÁVISLÁK?

Song Na srdci je po Létu lásky druhou písní, ve které kapela Slza oslovila ke spolupráci dalšího interpreta. Tentokrát se jím stala Celeste Buckingham, jejíž skladba Crushin´ My Fairytale se umístila v prestižní hitparádě Billboard a rovněž záskala nominaci MTV Europe Music Award pro nejlepší česko/slovenský výkon a nedávno vydala své nové album Bare.

Petr Lexa z kapely Slza

 Autorem textu je Ondřej Ládek a o přebásnění do slovenské části se postarala písničkářka Mirka Miškechová. Skladba Na srdci je o rozchodu dvou lidí, kteří se snaží svůj vztah ukončit tak, aby v jejich myslích zůstal jako krásná vzpomínka. Příběh je vyprávěný prostřednictvím jejich vzpomínek a má otevřený konec, tudíž má ve výkladu divák volnou ruku. 

„Hlavní dějová linie videoklipu se odehrává na terapeutickém sezení a točila se ve slow motionu, aby se následně docílilo temné a syrové nálady scén. A to vypadá tak, že se vše točí do písničky, která je ve dvojnásobně zrychleném tempu včetně zpívání. Když jsme takto museli zpívat a poslouchat písničku celý den, vypadalo to, že díky natáčení budeme všichni muset vyhledat terapii skutečnou,“ komentuje se smíchem Petr Lexa a Lukáš Bundil vznik klipu.

Celeste Buckingham

„Jedná se o textově i hudebně silnou skladbu, navíc ve formátu česko-slovenského duetu. Rovněž u samotného klipu jsme nechtěli nic obyčejného. Proto jsme Petra a Celeste zasadili do prostředí kruhové párové terapie, kde naplno proběhne jejich názorový střet,“ doplňuje autor původního námětu a režisér Radim Věžník.

Klip se natáčel převážně na Hradčanském náměstí v nádherných reprezentačních prostorách Martinického paláce, kam veřejnost běžně nemá přístup. Den natáčení exteriérů byl v té době jediným dnem, kdy v Praze sněžilo, což perfektně podpořilo celkovou atmosféru videoklipu.

Celeste a Petr v klipu

„Práci na této úžasné písni jsem si moc užila, a to jak ve studiu, tak i při samotném natáčení videoklipu. O to více se těším, až si duet se Slzou budu moci zazpívat naživo. První příležitostí bude Holomráz Tour 2018, v rámci kterého vystoupím na koncertu v Praze, Brně a Ostravě, “ dodává závěrem Celeste. 

ČTI TAKÉ: SELENA GOMEZ VYRAZILA NA HOKEJ PODPOŘIT SVÉHO KLUKA JUSTINA BIEBERA!

Slza - Na srdci ft. Celeste Buckingham:

Celeste v klipu

Slza a Celeste v klipu

Petr v klipu Na srdci

slza

Relax edice SLZA

SLZA na ÓČKU

Co říkáš na novinku od kapely Slza?
Hlasuj 248
Hit
Hlasuj 158
Shit

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:39 úterý 5. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 134
  LOVE
 • 50
  FAIL
 • 47
  LOL
 • 38
  WTF
 • 35
  SUPER
 • 26
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART