Pete Davidson nezklamal! O rozchodu s Arianou Grande udělal brutální vtípek!

22. října 2018 15:00
Týden po rozchodu s Arianou Grande (25) komik Pete Davidson (24) konečně promluvil a své posluchače nezklamal!

Pete Davidson a Ariana Grande

Je to už více než týden, co se rozešla Ariana Grande (25) s komikem Petem Davidsonem (24). Oba dva od té doby mlčeli a k rozchodu a zrušení zásnub se nevyjadřovali. Až teď prolomil Pete mlčení během jedné ze svých stand-up show.

Tomu neuvěříte! Tyhle krásky nepřiznaly své plastiky! Proměna je ale vidět!


Začal tak, že ani nezmínil Ariany jméno, avšak všem bylo jasné, o čem mluví: „Skrývám spoustu tetování, a teď budu muset přidat dalš í.Obávám se, že kdyby si mě moje máma nechala vytetovat, také by to zakrývala,“ popsal s pobavením.

Ariana a Pete v době, kdy byli šťastní

Už asi víte, že já a Ariana jsme se rozešli, ale máme společná tetování. Teď jsem naštvaný, že jsem si je nechal udělat, ale co se dá dělat. Jediné, co teď opravdu nutně potřebuji, je nové bydlení. Nevíte o někom, kdo má volné pokoje? Nehledáte někdo spolubydlícího?“ Jejich luxusní byt v New York City si totiž nechává Ariana a Pete musí jít z domu.

Mnozí nyní spekulují také nad tím, že svatba vlastně nebyla vůbec připravená. Snoubenci neměli vybrané datum, místo ani svatební šaty. Oba se jen chtěli vzít, ale nevěděli kdy. Teď se snaží, aby na nepovedený vztah zapomněli. Ariana se věnuje práci a Pete hledá nového spolubydlícího.

ČTĚTE TAKÉ: Ariana Grande vrátila Petemu zásnubní prsten! Chce si nechat pouze jednu věc!

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:00 úterý 19. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • 59
  WTF
 • 39
  LOL
 • 21
  FAIL
 • 20
  OMG
 • 19
  LOVE
 • 18
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART