Hodně drsné! Bývalý kluk Ariany Grande promluvil o výzvách k sebevraždě

4. prosince 2018 11:04
Pete Davidson odhalil, že od chvíle, co si začal s Arianou Grande, je denně vystavován šikaně! Dokonce se ho prý internetoví trollové snaží přimět k sebevraždě!
Pete Davidson, Ariana Grande

Frustrace Pete Davidsona (25) z internetových útoků už dosáhla pomyslného vrcholu. Rozhodl se tak na Instagramu publikovat emotivní vyjádření, ve kterém popisuje, jak ho kvůli vztahu s Arianou Grande (25) trpí!

Pete s Ari si spolu začali před devíti měsíci. Od té doby se stihli nejen dát dohromady, ale také zasnoubit, přestát smrt Ariany bývalého kluka Maca Millera, a bohužel se také rozejít a zásnuby zrušit.

Nyní bavič ze zábavního pořadu Saturday Night Live přiznal, že od chvíle, kdy s popovou hvězdou začal randit, je bombardován výhružnými zprávami a komentáři. Dokonce byl několikrát vyzván, ať sám sebe zavraždí.

VELKÝ KVÍZ O FILMECH: DOKÁŽETE Z OBRÁZKU POZNAT 30 SLAVNÝCH FILMŮ 21. STOLETÍ?

„Držel jsem jazyk za zuby. Nikdy jsem nezmínil žádné jméno, nikdy jsem neřekl ani slovo o někom ani o něčem. Teď se jen snažím porozumět tomu, jak je možné, že když se člověku něco stane, celý svět ho odepíše bez znalosti bližších faktů a referenčního rámce. ... Byl jsem šikanován jak online, tak někdy i lidmi na veřejnosti. Bez ohledu na to, jak se mě internet nebo kdokoli snaží přimět, abych se zabil. Já to neudělám Je mi líto, že to musím říct. Pro všechny, kteří mě srážíte na kolena a teď tohle čtete – vidím vás a mám vás rád.“

Celkem drsné, že? Každopádně držíme Petovi všechny palce 

ČTĚTE TAKÉ: PRAVÁ PŘÍČINA SMRTI MACA MILLERA ODHALENA! NA CO ZEMŘEL EX ARIANY GRANDE?

Ariana & Pete

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:04 středa 3. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 41
  WTF
 • 31
  OMG
 • 29
  LOL
 • 28
  FAIL
 • 25
  LOVE
 • 24
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART