Peněz mají na rozdávání! Je nejbohatší Taylor, Katy nebo Beyonce?

21. listopadu 2018 14:31
Konec roku je ve znamení různých žebříčků. S jedním z nich přišel časopis Forbes a vyhlásil nejbohatší zpěvačku.

Která ze zpěvaček je nejbohatší?

Zpěvačka Katy Perry (34) může bouchnout šampaňské. Časopis Forbes zveřejnil seznam nejbohatších lidí světa a na první místě v kategorii zpěvačky se umístila právě Katy Perry.  Druhé a třetí místo vybojovaly Taylor Swift a královna Beyonce. Katy si vydělala o tři miliony dolarů více než Taylor a dokonce o 20 milionů dolarů více než královna Beyonce.

 Zpěvačka, která randí s hercem Orlandem Bloomem si vítězství zasloužila díky super úspěšnému turné Witness, které se letos uskutečnilo a díky kterému si vydělala za týden více než milion dolarů. Na pěknou částku si přišla i díky porotcování v soutěži American Idol. 

FILMOVÝ KVÍZ: VYZNÁTE SE V ÚSPĚŠNÝCH SNÍMKÁCH POSLEDNÍCH LET? OTESTUJTE SE!

Další místa v žebříčku TOP 10 nejbohatších žen se umístily Pink (52 milionů dolarů), Lady Gaga (50 milionů dolarů), Jennifer Lopez (47 milionů dolarů), Rihanna (37,5 milionu dolarů), Helene Fischer (32 milionů dolarů), Céline Dion (31 milionů) a Britney Spears (30 milionů dolarů). Právě Lady Gaga (32) sice nenahrála žádnou novou hudbu, ale věnovala se jiným projektům. Zpěvačka zazářila ve filmu Zrodila se hvězda, kde se potkala s Bradley Cooperem (43). Nicméně Katy gratulujeme! 

ČTĚTE TAKÉ:  ZBYTEČNÁ PODPRSENKA! 13 ODVÁŽNÝCH KRÁSEK, KTERÉ RÁDI CHODÍ BEZ NÍ!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:31 čtvrtek 21. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • 26
  FAIL
 • 25
  LOL
 • 25
  LOVE
 • 21
  SUPER
 • 21
  OMG
 • 19
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART