Pearl Jam albem oslaví legendární vystoupení z baseballového Wrigley Field

15. září 2017 16:02
V rámci oslavy legendárních vyprodaných koncertů Pearl Jam ve Wrigley Field během historické Světové série mistrovství Chicago Cubs v roce 2016 vychází 29. září dokumentární film a zároveň album s hudbou k filmu Let’s Play Two!

ČTI TAKÉ: JON SNOW A CELÁ PARTA ZE HRY O TRŮNY „ZPÍVAJÍ“ SONG TAYLOR SWIFT LOOK WHAT YOU MADE ME DO!

Pearl Jam - Live At Wrigley Field - Let´s Play Two

Dokument režíroval známý režisér, fotograf a kameraman Danny Clinch (Bob Dylan/Smashing Pumpkins).

Ve filmu zazní mnoho skladeb pětadvacetileté kariéry fenomenální skupiny Pearl Jam z jejich neustále rostoucího katalogu původních písní i převzatých skladeb - od Ten k Lightning Bolt. Prostřednictvím očí Dannyho Clinche a hlasů Pearl Jam se vydáme na cestu protkanou hudbou, baseballem a potem fanoušků obou táborů.

ČTI TAKÉ: HRA O TRŮNY: SLAVNÍ HERCI A JEJICH LÁSKY V OPRAVDOVÉM ŽIVOTĚ! KDO S KÝM ŽIJE NEBO RANDÍ?

Kapela Pearl Jam vznikla v roce 1990 v Seattlu a je považována za jednu z nejpopulárnějších rockových kapel devadesátých let. Jejich jméno je úzce spojeno se začátky grunge, kdy spolu s Nirvanou, Soundgarden nebo Alice In Chains patřili mezi hlavní představitele.

S Dannym Clinchem spolupracovala i producentka Lindha Narvaez, která získala Grammy za nejlepší hudební film. Společně tvoří již patnáct let tým, který dlouhodobě pracuje s Pearl Jam. Podíleli se kupříkladu na albu Lightning Bolt, na krátkém filmu a klipu Mind Your Manners a na koncertním filmu Immagine in Cornice.

Pearl Jam – Let’s Play Two (Official Trailer): 

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:02 sobota 13. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 9
  LOVE
 • 8
  FAIL
 • 7
  OMG
 • 6
  LOL
 • 5
  SUPER
 • 4
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART