Paul Wesley: „Při čtení scénáře závěrečného dílu Upířích deníků jsem se rozbrečel!“

23. února 2017 13:18
Jak už všichni fanoušci dobře vědí, 10. března bude odvysílán úplně posledních díl oblíbené upírské seriálu! Zemře v něm jedna z hlavních postav... Kdo to bude?

ČTI TAKÉ: ANKETA: KDO Z NAŠÍ TOP 8 JE NEJVĚTŠÍ TRAPKA NA ČESKÉM YOUTUBE?

Producentka seriálu The Vampire Diaries prozradila na Twitteru v rámci Questions and Answers mnoho zajímavých informací týkajících se závěru milovaného seriálu.

Vampire Diaries

Dozvěděli jsme se například, že náš čeká smrt jedné z hlavních postav, že se v posledním díle objeví opět Katherine a skoro celá epizoda by se měla odehrávat v domě Salvatorů.

Teď nás trochu rozhodil i jeden z představitelů hlavních rolí - Paul Wesley, který hraje v seriálu jednoho z upířích bráchů - Stefana.

Upíří deníky

V rozhovoru pro Entertainment Weekly přiznal, že když četl scénář k poslednímu dílu, rozbrečel se! „Dokonce jsem poslal tvůrcům seriálu foto, aby viděli, že jsem se dojal nejen v seriálu, ale i ve skutečnosti!“

Bohužel pro nás je tohle selfíčko přísně soukromé a tak ho nejspíš nikdy neuvidíme.

The Vampire Diaries

„Hrál jsem Stefana celých osm let a pak jsme točili závěrečnou scénu s Elenou. Bylo to pro mě hrozně moc emotivní. Loučit se po takové době s celým tím příběhem tímhle momentem. My dva už si tyhle postavy nikdy nezahrajeme. Ale těch osm skvělých let si navždycky uchováme v srdcích!“

Co to znamená? Plakal Paul nad osudem své postavy, nebo nad někým jiným? Musíme si počkat do 10. března, už teď je ale jasné, že nejedna slza ukápne při sledování posledního dílu i nám!

The Vampire Diaries

Fotogalerie

Kdo podle tebe v posledním díle zemře?
Damon
Damon
493
Stefan
Stefan
350
Elena
Elena
227
Někdo jiný
Někdo jiný
200
Katherine
Katherine
146

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:18 pátek 23. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • 121
  FAIL
 • 52
  LOVE
 • 35
  SUPER
 • 35
  OMG
 • 24
  WTF
 • 17
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART