#PATNACTKA: VIP tip! MikeJePan má jasno: „Nejlepší klip? Žijeme len raz!“

19. května 2017 10:48
Taky miluješ tenhle klip stejně jako MikeJePan? Něbo tě baví něco úplně jiného? Pošli nám i ty svůj tip na nejlepší videoklip posledních patnácti let!

ČTI TAKÉ: ÓČKO SLAVÍ 15 LET A ROZJÍŽDÍ ANKETU O NEJLEPŠÍ CZ/SK KLIP! ZAPOJ SE DO HLASOVÁNÍ!

MajkJePan

ÓČKO slaví letos už 15 let svého vysílání! Jak? Mimo jiné i volbou nejoblíbenějšího klipu z domácí produkce za posledních patnáct let! Do ankety se zapojují i desítky osobností z oblasti hudby, filmu a internetu. Nemohl samozřejmě chybět ani MajkJePan, který znalecky posoudil svůj oblíbený klip! Mrkni na video!

MajkJePan - Žijeme len raz!

Máš jiný názor?
POŠLI NÁM SVŮJ TIP! KDE? TADY!
http://patnactka.ocko.tv/

KDY KONČÍ TIPOVÁNÍ?
27. května 2017.

Z nejúspěšnějších tipů vznikne TOP 100, která bude postupně zveřejňována. Nejužší výběr 15 nejlepších klipů odhalí ÓČKO během hudebního festivalu Colours of Ostrava, který se uskuteční třetí červencový víkend.

Patnáctka

TOP 15 klipů včetně příběhu o jejich vzniku bude během srpna a září představeno ve vysílání stanice a zároveň poběží hlasování o vítěze.

Tvůrci nejlepšího klipu převezmou cenu 30. září na hudební stage Vodafone YOU FESTu. Na tento festival se také podívá patnáct výherců z řad účastníků tipovací soutěže, kteří dostanou vstupenky a možnost setkání s vystupujícími interprety.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:48 sobota 16. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 20
  SUPER
 • 14
  LOL
 • 14
  FAIL
 • 13
  WTF
 • 13
  LOVE
 • 12
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART