Palec nahoru za odvahu! Top 10 nejvíc žhavých videoklipů plných nahoty!

9. října 2020 15:31
Zítra začínáme vysílat nahou noční seznamku na tělo Naked Attraction! Zatím se podívejte v neděli na TOP 10 nejlepších sexy klipů, kde se taky hodně svléká... Začínáme v 17:30.

1. místo - Počkejte si na neděli

2. místo - Počkejte si na neděli

3. místo - Počkejte si na neděli

Miley Cyrus

4. místo - Panic! At The Disco - Girls Girls Boys

Jednoduchý klip, ve kterém vystupuje jen zpěvák a hlavní tvář kapely Brendon Urie. A je zcela evidetní, že je zcela nahý. V klipu ale není vidět nic, co by fanoušky mohlo pobouřit. 

5. místo - Rihanna feat. Mikky Ekko - Stay

Krásná zpěvačka Rihanna se toho opravdu nebojí. Klidně vleze nahá do vany, to její pěvecký kolega Mikky Ekko tolik odvahy neměl. Škoda, že kráska už se teď hudbě tolik nevěnuje a soustředí většinu své pozornosti hlavně pro značku Fenty. 

6. místo -  Robbie Williams - Rock DJ

Po zhlédnutí videoklipu se ani nedivíme, že byl klip z roku 2000 Rock Dj od Robbieho Williamse zakázaný. A nejde asi ani o to, že by se v něm svléknul, a kdyby intimní partie nebyly rozkostičkované, fanoušci je vidí. Jde spíše o to, že Robbie v něm svlékne, úplně všechno, i kůži a svaly. 

7. místo - Rybičky 48 - Biolid

I české kapely se nebojí svlékat. Tentokrát se o to pokusila kutnohorská parta Rybičky 48, kteří měli letos absolvovat velký koncert v O2 aréně. Protože jim do oslav zasáhla koronavirová krize, vše odsunuli na příští rok. Tak snad se oni i fanoušci dočkají. 

8. místo - Gotye feat. Kimbra  - Somebody That I Used To Know

Hit nebo shit? Někteří tuto písničku milují, jiní nenávidí. Do jaké skupiny se připojíte vy? Jisté je, že to je zatím největší hit zpěváka Gotyae. 

9. místo - Cardi B  - Money

Cardi B, největší konkurentka Nicki Minaj, si může oddychnout. Její kolegyni se letos narodil první potomek a Nicki už v loňském roce oznámila, že ukončuje kariéru a chce se věnovat rodině. 

10. místo - Maroon 5 - Animals

Válí se v posteli s blonckou, chodí do klubu ji šmírovat a během toho se pomaže krví a zpívá mezi masem a uzeninami, co visí na hácích. Ano, Adam Levine toho za pětiminutový klip stihne poměrně dost a má to evidentně na háku. Takhle by se dal popsat klip Animals. 

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:31 sobota 6. února 2021. Anketa je uzavřena.

 • 23
  SUPER
 • 20
  LOL
 • 20
  OMG
 • 19
  WTF
 • 19
  FAIL
 • 19
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART