Padesát odstínů svobody: Anastasii a Christiana čekají nemilá překvapení

6. února 2018 15:41
Fenomén Padesát odstínů vstupuje do třetí, závěrečné fáze. Anasasia Steele a Christian Grey se dobrovolně zřekli své svobody a před svatebními svědky řekli rozhodné „Ano“! Žít šťastně až do smrti jim ale nebude dopřáno...

ČTI TAKÉ: PADESÁT ODSTÍNŮ SVOBODY: JEN PÁR DNÍ DO PREMIÉRY! VELKÁ FOTOGALERIE!

Fifty Shades Freed (2018)

Režisér James Foley (Padesát odstínů temnoty) okořenil pikantní erotickou romanci pořádnou dávkou thrilleru a svým hrdinům připravil několik nečekaných a nepříjemných překvapení.

Pokud si myslíte, že vstupem do manželství pro Anastasii (Dakota Johnson) a Christiana (Jamie Dornan) končí veškerá legrace a že legendární Červenou mučírnu předělají na dětský pokoj, nemůžete se víc mýlit.

ZÁBAVNÝ KVÍZ! 20 HLÁŠEK Z FILMŮ A SERIÁLŮ! POZNÁŠ, ODKUD KTERÁ JE?

Vynalézavost a fantazie novomanželů nezná mezí, zvlášť když je díky Christianově pohádkovému bohatství opravdu nemusí nic limitovat. Ana se však nechce stát manželkou uvězněnou ve zlaté kleci a je rozhodnutá pokračovat v úspěšně rozjeté kariéře knižní redaktorky, což Christian snáší se skřípěním zubů.

Rostoucí emancipace jeho ženy se však záhy stane „bezpečnostním rizikem“, protože z minulosti se vynoří bývalý Anin kolega Jack Hyde, který má s oběma nevyřízené účty a pro pomstu je schopen udělat cokoliv. Jenže Anastasia už dávno není ta rozklepaná studentka, jež má napsat rozhovor s miliardářem, ale čím dál sebevědomější paní Greyová, která ví, že i svoboda může mít až padesát odstínů, a o žádný z nich nechce přijít – Jacku Hydeovi a dokonce i manželovi navzdory.

Knižní série Padesát odstínů patří mezi nejúspěšnější bestsellery 21. století. Velký úspěch zaznamenává i její knižní zpracování. Film Padesát odstínů šedi s 256 470 diváky stále drží rekord v návštěvnosti českých kin za první víkend promítání.

Padesát odstínů svobody (Fifty Shades Freed)
Premiéra: 8. 2. 2018

Fotogalerie

VIDEO: Padesát odstínů svobody (2018):

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:41 středa 6. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 58
  LOVE
 • 11
  SUPER
 • 10
  FAIL
 • 10
  OMG
 • 9
  LOL
 • 9
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART