Ovlivňuje celou generaci! Chodí ženy na plastické operace kvůli Kylie Jenner?

12. srpna 2017 10:31
Kylie Jenner si podmanila celou generaci žen. Její rty jsou pověstné.

ČTI TAKÉ: 26 šílených fotek neuvěřitelných ksichtů! Uvěříte, že se jedná o krásné holky?

Kylie Jenner

Kylie Jenner a její rty jsou pověstné.

Nedávné zprávy ukázaly, že nejvíc v oblibě, co se týče plastických chirurgie jsou stále zvětšování rtů a liposukce. Americký chirurg Simon Ourian tvrdí, že je to kvůli jedné jediné dívce. Teprve dvacetileté modelce a internetové star Kylie Jenner, která má své rty jako jednu z předností.

Není se čemu divit, Kylie patří mezi celebrity první kategorie a pomohla jí k tomu nejen show její rodiny, ale i její kosmetické kolekce. Základem každé z nich jsou perly, které jsou součástí i produktů na rty. Doktor Ourian tvrdí, že obliba ve zvětšování rtů je tak právě díky modelce.„Když jsem poprvé viděl její rty, říkal jsem si, že to je přesně to, co budou mladé ženy chtít. Díky smyslným rtům se žena může cítit krásnější. A Kylie jakoby dala celé generaci lístek na vylepšení sebe sama,“ řekl doktor- I před Kylie bylo zvětšení rtů velmi oblíbené, podívejme se na smyslné rty herečky Angeliny Jolie.

„Předtím jsem dělal stovky operací, ale nikdy předtím se tím ženy nechlubili, jako teď. Její vliv je na to, že dřív bylo něco tabu a nyní jsou na to všichni hrdí a sdílejí to se světem,“ doplnil plastický chirurg. Kylie tak ukazuje, že je zkrátka velmi trendy i v oblasti, kde by to nečekala asi ani ona sama.

@wwd #KylieCosmetics

Příspěvek sdílený Kylie (@kyliejenner),

Vodafone YOU FEST

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:31 neděle 10. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 42
  WTF
 • 27
  LOVE
 • 22
  LOL
 • 20
  FAIL
 • 16
  SUPER
 • 12
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART