Otravný trend! Objevily se fidget spinnery: Radiohead, Nirvana a Kanye West!

22. června 2017 13:42
Spinnery jsou dosud největším hitem tohoto roku a nyní se dostaly do pozornosti oblíbených umělců. Do online prodeje vešly spinnery s logem a fotkami nejpopulárnějších hudebních hvězd!

ČTI TAKÉ: HARRY STYLES UŽ NENÍ S TESS WARD? VYUŽÍVALA HO TAHLE HOLKA JEN PRO SVOJÍ SLÁVU?

Fidget spinnery

Jak potvrzuje Pitchfork, na Amazonu si fanoušci mohou koupit spinnery s motivem Kanye West, Radiohead a Nirvany. Další spinnery nesou například motivy Arcade Fire, Queens of the Stone Age nebo Drake.

Jeden fanoušek napsal na Twitter: „Jste vůbec fanoušek Radiohead, pokud nevlastníte jejich spinner?“ Není ovšem známo, zda jsou předměty oficiálně lincencované a je to vcelku nepravděpodobné.

via GIPHY

Spinnery se staly hitem letošních hřišť. Někteří věří, že tato hračka pomáhá dětem soustředit se a zmírňuje dopady ADHD.

Podle The Guardian původní vynálezkyně Catherine Hettinger potvrzuje, že z masově prodáváného předmětu nemá nic, protože unikl autorským právům. Dle jejích slov jí to však nevadí, protože je ráda, že lidé předmět využívají a rozumějí mu.

„Moderní život přináší spoustu situací, kdy si připadáte zasekaní a obklopení a potřebujete nějak odbourat stres,“ dodává. „Taky je to zábava. Je to o kultuře – jakmile to začnou dělat všichni, je to prostě v pohodě.“

ÓČKO TEA

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:42 pátek 20. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 27
  WTF
 • 13
  FAIL
 • 12
  OMG
 • 11
  SUPER
 • 11
  LOL
 • 10
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART