Osobní setkání se Shawnem Mendesem!

10. května 2017 10:46
Všechno je to o dlouhém čekání a “příjemné“ nervozitě, protože víte, že se za pár chvil setkáte s člověkem, který je velice blízký vašemu srdci...

ČTI TAKÉ: HARRY STYLES SI POŘÍDIL LUXUSNÍ BYT VEDLE TAYLOR SWIFT! MRKNI NA FOTKY!

Shawn Mendes

Takhle začíná e-mail, který nám poslala Bětka! Ta měla možnost se se Shawnem v Rakousku osobně setkat v backstage, vyfotit se společně a popovídat si... Jaké jsou její pocity z celého setkání? Přečti si její story!

Setkání se Shawnem Mendesem...

„Když jsem přišla na řadu, dostala jsem VIP visačku, pásku na ruku a pokračovala jsem do další místnosti, kde už jsme všichni čekali na osobní setkání. Byl tam takový billboard s pozadím z Illuminate, kde byla židle a Shawnova kytara, tam jsme se mohli vyfotit.

Setkání se Shawnem Mendesem

Setkání se Shawnem Mendesem

Pak přišel bodyguard, který si od nás vybral dárky pro Shawna a začal nás po několika postupně pouštět do další velké místnosti, kde jsme si odložili věci a začali po jednom vcházet za oponu, kde byla malá ulička asi 4m dlouhá, takové malé, cestovní muzeum se Shawnovými věcmi, jako například jeho kytary, fotky, ceny, oblečení a nějaké to povídání o jeho vzestupu ke slávě.

Setkání se Shawnem Mendesem

Než jsem se nadála, stála jsem u opony na druhé straně, kde stál bodyguard a postupně nás pouštěl k Shawnovi. Už jsem slyšela ten známý a milý hlas a věděla, kdo se skrývá za oponou! V tu chvíli jsem přišla na řadu a nezbylo ze mě vůbec nic. Jen schránka.

Setkání se Shawnem Mendesem

Bylo to tak neuvěřitelné! Sám Shawn Mendes v celé své kráse! Vysoký, mladý, usměvavý klučina, který ukradl srdce mnoha holek, mě pevně objímal a ptal se, jak se mám. Hned na to se zeptal, jestli jsem připravena na společnou fotku a já mezitím vykoktala pár vět, které jsem mu moc chtěla říct.

Setkání se Shawnem Mendesem

Nakonec jsem ho drze poprosila o podpis na moje tričko (i když se to nesmělo), ale on velice mile, s úžasným, milým, úsměvem na tváři, souhlasil. Nakonec jsme udělali společnou fotku (která bohužel není podle mých představ) a on řekl, že se uvidíme večer na koncertě.

Shawn Mendes

Byl tak neskutečný! Tak neskutečně dokonalý, až moc perfektní, jak kdyby to nebyla pravda, zvlášť když ho znáte pouze z fotek nebo videí a videoklipů, kde je 2D a on najednou je tam s vámi živý!

Působil tak mile, jak obyčejný kluk odvedle, který se stal přes noc slavným. Všechno proběhlo tak rychle, že jsem tomu opravdu nemohla uvěřit. U odchodu jsem dostala podepsaný plakát, vyzvedla si věci a šla si sednou na zem mezi hystericky brečící a telefonující fanynky, kde jsme čekali než přijde za námi všemi a začne Tzv. Q&A = Questions and Answers - otázky a odpovědi.

Setkání se Shawnem Mendesem

Shawn přišel, na začátek řekl pár milých slov a poprosil nás, ať nehlučíme, abychom se slyšeli a my se začali ptát. Padly otázky typu: jaká je jeho inspirace, kdy byla jeho první pusa, co dělá s tolika penězi, kdy dokončí jeho rozdělanou písničku a další.

Setkání se Shawnem Mendesem

Potom se s námi rozloučil a my byli vypuštěni, abychom si mohli jako první koupit jeho merch. Potom následovalo občerstvení, chvilka čekání a mohli jsme jako první vstoupit do haly rakouské Wiener Stadthalle, která byla podle mě zhruba velká jako naše O2 arena.

Posadili nás na místo a přesně v půl osmé vystoupil Shawnův předskokan James TW, který byl naprosto úžasný. Zazněli naše oblíbené Ex a When You Love Someone.

Setkání se Shawnem Mendesem

Následovala půlhodinová pauza, po které vyjel z pódia Shawn s jeho novou peckou There’s Nothing Holdin‘ Me Back. Postupně zazněla spoustu písniček z alba Illuminate jako například Roses, Understand, Ruin, Patience, Lights on, Three Empty Words, No Promises, Don’t Be A Fool, Bad Reputation, ale také písničky z jeho předchozího alba Handwritten Jako je The Weight, A Little Too Much, Life On The Party a mashup Aftertaste a Kid In Love.

Když zazněla písnička Never Be Alone, všichni pozvedli papíry, které jsme dostali, se srdcem a s poděkováním pro Shawna. Po půlce vystoupení zmizel. A objevil se na podiu, které bylo uprostřed sálu. Tam předvedl cover od Eda Sheerana Castel On the Hill.

Setkání se Shawnem Mendesem

Hrál na kytary, na piáno a o úžasném zpěvu ani nemluvím, protože jeho “vejšky“ jsou nejlepší naživo. Samozřejmě že zazněli v průběhu večera i jeho nejpopulárnější hity Stitches, Treat You Better a Mercy.

Vše bylo skvělé až na ječící fanynky, které hystericky brečely, šlapaly po sobě, tlačily se a hlavně pořád křičely. Přišla jsem si poslechnout úžasného zpěváka jak zpívá naživo a ne ukřičený dav, kvůli kterému ho není ani pořádně slyšet.

Byla spoustu chvil, kdy nám dal možnost zpívat s ním. Není potřeba ho překřikovat, chceme si přece užít jeho zpěv, jeho talent a hlavně jeho. Ne ho děsit naším křikem...

Jak sám řekl: „I’m just normal guy.“ Je to malé poselství, protože ho nechceme zničit. Nechceme, aby dopadl jako J. B.

VÝZVA!
Máš také zážitek ze setkání se zahraniční celebritou? Kapelou, zpěvákem, zpěvačkou, nebo třeba hercem? Napiš nám svoje story na ocko@ocko.tv a pokud máš fotky nebo videa, pošli i ty! Heslo: Setkání s hvězdou.

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:46 čtvrtek 7. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 140
  LOVE
 • 25
  SUPER
 • 20
  LOL
 • 19
  WTF
 • 19
  FAIL
 • 19
  OMG
Foto

S79u44z71a77n24n D13e89ž23k82o95v58á

chcem poprosiž Betku aby mi tu nechala som facebook alebo emailovú adresu..veľmi rada by som sa jej spýtala asi tak milion otázok...

prosím Betka ozvi sa!! :)

Foto

S13u95z94a20n71n D93e14ž57k57o50v38á

chcem poprosiť Betku aby mi tu nechala svoj Facebook alebo emailovú adresu, veľmi rada by som sa jej spýtala asi tak milion vecí...

Prosím Betka ozvi sa !!! :)

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART