Oslavte se Subway World Sandwich Day a pochutnejte si na sendviči zdarma

22. října 2018 18:58
Subway je do počtu restaurací největším řetězcem rychlého občerstvení na světě. V Česku si na jejich famózních sendvičích můžete pochutnat už 15 let. A letos připravili pro všechny hosty velkolepou událost!
Subway

Máte rádi pořádně naducané sendviče? S lahodnými ingrediencemi a hromadou čerstvé zeleniny? Sendviče, do kterých si podle vlastní chuti vybíráte ty nejlepší masa, sýry, zeleninu a omáčky? Jasně! V takovém případě si nezapomeňte v kalendáři zaškrtnout sobotu 3. listopadu.

Subway

Proč? Protože ve všech restauracích Subway v Česku proběhne velkolepá oslava World Sandwich Day! Pro milovníky dobrého jídla to znamená jediné: jeden 15 cm sendvič si koupíte a druhý máte zdarma. Ideální příležitost pro společný oběd s rodinou, setkání s přáteli nebo rande. Koupí každého sendviče navíc podpoříte vybrané rodiny v nouzi, a to se počítá!

Subway

Nabídka je více než pestrá – trhané vepřové, šťavnaté kuřecí kousky Teriyaki, hovězí rostbíf a také několik vegetariánských sendvičů. Do každého sendviče si navíc můžete naskládat až osm druhů zeleniny, sýr, dvě omáčky a za malý příplatek třeba i křupavou slaninu nebo avokádo!

Subway

Takže na viděnou v restauracích Subway v sobotu 3. listopadu!

Subway

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:58 úterý 19. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • 18
  LOVE
 • 17
  LOL
 • 16
  OMG
 • 15
  SUPER
 • 15
  FAIL
 • 14
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART