Ooh La La! Justin Bieber posílá „kisses“ přes FaceTime cizím holkám!

2. dubna 2017 12:35
Během svého koncertování v Brazílii se Justin chová (co se týká holek) jako utržený ze řetězu! Před pár dny byl vyfocen, jak si odváží na hotel krásnou brunetku Lucianu Chamone, teď zas řádí na appce FaceTime!

ČTI TAKÉ: DRSNÉ! CARA DELEVINGNE PŮJDE ÚPLNĚ DOHOLA!

Justin Bieber

Justin si vyrazil během pobytu v Brazílii zasportovat a samozřejmě se to neobešlo bez doprovodu a nahánění JBho desítkami paparazzi fotografů, kteří se snažili ulovit fotku, kterou prodají za velké peníze novinářům.

Podařilo se? Prý ano! Když Justin zamířil po svém výletu do hor zpátky do auta, ukázal všem fanouškům i fotografům svůj mobil, na jehož displeji byla vidět neznámá brunetka, se kterou si právě volal přes FaceTime!

Nikdo neví, o koho se jedná, ale vzhledem k tomu, že dívka na videu vypadá jako když se právě probudila a nijak nevyšiluje, když mluví s Justinem, nejspíš to bude nějaká hodně dobrá kamarádka, která nemá zapotřebí si před ním na něco hrát.

Jedna věc je ale jasná. Tahle holka ho dokázala pěkně rozesmát! Justin se cestou k autu smál od ucha k uchu, dobře se bavil a byl ve skvělé náladě.

Cítí se tak ale doopravdy, nebo se jen snaží ukázat svému okolí, jak hrozně moc je v pohodě, zatímco jeho bývalka Selena Gomez prožívá lásku svého života?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:35 pondělí 31. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • 75
  LOVE
 • 40
  WTF
 • 23
  OMG
 • 16
  SUPER
 • 16
  LOL
 • 16
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART