OneRepublic, Macklemore, Ellie Goulding, Niall Horan! Na Colours to bude velká hudební párty!

23. května 2023 12:15
Festivalu Colours of Ostrava letos proběhne od 19. do 22. července v unikátní industriální oblasti ostravských Dolních Vítkovic. Výjimečné divácké zážitky nabídne na osmi hudebních scénách přes 70 zahraničních kapel mnoha žánrů ze všech koutů světa a také přes 40 domácích jmen. A na další více než desítce scén si návštěvníci užijí bohatý nehudební program!

Colours of Ostrava

OneRepublic, Macklemore, Ellie Goulding, Niall Horan, Tom Grennan, nigerijská superstar Burna Boy, závěrečná párty s Purple Disco Machine, kultovní indie-rockeři Interpol, fenomenální zpěvák Jacob Collier, legenda brazilské hudby na svém rozlučkovém turné Gilberto Gil, hvězdy elektronické hudby Kavinsky, ZHU, Danger, nekompromisní dvojice Sleaford Mods ale i třeba Ewa Farna, Ben Cristovao, Monkey Business a vypsaná fiXa... to jsou hlavní taháky dvacátého ročníku festivalu Colours of Ostrava.

Vedle dvou hlavních open-air scén proběhnou koncerty také na ORLEN Drive stage s divokými, tanečními, odpichovými kapelami, v multifunkční aule Gong, která nabídne zklidněné, soustředěné hudební zážitky, nebo na Full Moon stage zaměřené na to nejaktuálnější ze současné alternativní zahraniční i domácí hudební scény. Nová Cacao stage zavede publikum na pobřeží azurových moří Střední Ameriky a nabídne taneční a pohybové workshopy, intimní hudební vystoupení písničkářů a přední světové DJs a hudebníky z žánru organic electronic.

Lístek na Colours of Ostrava zároveň platí i na vstup na mezinárodní diskusní fórum Meltingpot. Jeho šestý ročník na nejméně deseti scénách nabídne přes 200 inspirativních řečníků z celého světa z různých oblastí společenského života. Hlavním tématem se letos stane longevity, health & biohacking. Jako hlavní hosté vystoupí Matthew Walker, přední světový odborník na spánek a autor světového bestselleru Proč spíme, dále Patrick McKeown, expert na dýchání, autor knihy The Oxygen Advantage a několika dalších bestsellerů, nebo Jamie Catto, zakládající člen kapely Faithless, filmař, hudebník, spisovatel a fotograf.

V programu festivalu nebudou chybět divadla, projekce filmů, workshopy nebo výtvarné aktivity. Rodiny s dětmi si užijí velkou rodinnou zónu s bohatým programem i hlídáním dětí. V rámci Colours Plus budou moci návštěvníci festivalu díky slevám nebo vstupům zdarma prozkoumat ostravské turistické cíle a potvrdit si či zjistit, že Ostrava a Moravskoslezský kraj stojí za návštěvu. Tradiční projekt Colours bez bariér nabídne zdravotně znevýhodněným návštěvníkům řadu výhod a služeb, aby si bez starostí užili festival.

A kde během Colours of Ostrava spát? Vedle řady ubytování pod střechou mohou návštěvníci využít festivalový kemp vedle Slezskoostravského hradu nebo nedaleko areálu luxusní stany Chill Village a předem postavené stany Tent Inn Village. Prahu a Ostravu také propojí tradiční Colours Expres Českých drah.

Čtyřdenní a jednodenní vstupenky pořídíte na www.colours.cz a v síti GoOut. Děti do 140 cm mají vstup zdarma!

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:15 středa 20. září 2023. Anketa je uzavřena.

 • 4
  SUPER
 • 2
  LOL
 • 2
  WTF
 • 2
  FAIL
 • 2
  LOVE
 • 1
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART